Voiko teidän mielestä tästä

uudesta viruksesta olla hyötyä NARSISMIN tuhoamisessa. ?
156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Voi, ja juttelisi enemmänkin aiheesta mutta tällä palstalla häärii sensuroija valvoja joka poistaa sekä sinun kysymyksesi että minun vastaukseni ennen iltauutisia. Olen jo screenshotannut tämän "sensuurikenraalin" toimet aiemmista keskuteluviesteistä joita hän on deletoinut omista ideologusista syistään, ja laittanut valituksen suomi24 ylemmälle taholle. Jääkäämme odottamaan normaalimpia palsta-aikoja

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

uudesta viruksesta olla hyötyä NARSISMIN tuhoamisessa. ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu