Olen pitänyt itseäni aina heterona ja pidän naisista edelleen mutta jo jonkun aikaa mielessäni on ollut penis. Tämä vielä niin että mielenkiinto kohdistuu tietyntyyppisten miesten peniksiin ja heidän vartaloihin. Suuri osa miehistä ei kuitenkaan aiheuta minulle minkäänlaisia viboja. Parisuhde tai anaalijutut miehen kanssa ei juuri kiinnosta mutta oraaliseksi kylläkin.
Haluan tietää mikä minun seksuaalisuuteni on! Jotkut ovat sanoneet että olen hetero mutta miksi minulla sitten on koko ajan kalu mielessä?
Olenko homo vai hetero
7
245
Vastaukset
- Anonyymi
Samoin myös vanhemmiten alkanut kullijutut kiihoittamaan.. ukm55
- Anonyymi
Itse olen vähän nuorempi mutta kalu on aina vaan mielessä. Tämä on vaikea asia siinäkin mielessä että maailma romahtaa ympärillä jos perhe saa tietää tästä.
Tässä taannoin keskustelin tovin aikaa kivan miehen kanssa eroottiseen sävyyn ja kokemus oli todellakin niin upea että sydän jyskytti. Mies oli ulkonäöltäänkin juuri sitä mistä olen haaveillut mutta pistin pelin poikki, koska tunsin olevani vaarallisilla vesillä paljastumisen suhteen.
Vieläkin harmittaa.
Ap - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Itse olen vähän nuorempi mutta kalu on aina vaan mielessä. Tämä on vaikea asia siinäkin mielessä että maailma romahtaa ympärillä jos perhe saa tietää tästä.
Tässä taannoin keskustelin tovin aikaa kivan miehen kanssa eroottiseen sävyyn ja kokemus oli todellakin niin upea että sydän jyskytti. Mies oli ulkonäöltäänkin juuri sitä mistä olen haaveillut mutta pistin pelin poikki, koska tunsin olevani vaarallisilla vesillä paljastumisen suhteen.
Vieläkin harmittaa.
ApYmmärän hyvin sua. Mulla myös nykyään kulli mielessä lähes päivittäin. Mukavaahan se olis kokeilla kivan ja luotettavan kaverin kanssa. ukm55
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ymmärän hyvin sua. Mulla myös nykyään kulli mielessä lähes päivittäin. Mukavaahan se olis kokeilla kivan ja luotettavan kaverin kanssa. ukm55
Samat mielessä gay suikkareita netistä olen katellut tänääkin.
- Anonyymi
Tämän päivän seksuaalinen vapautuneisuus on aika näennäistä. Naisia huoritellaan edelleen kevyesti miten tahansa seksuaalisuuttaan toteuttaakin. Toisaalta naisena saa olla vapaammin mitä on, esim. juuri naisen bi-mieltymykset kiihottaa miehiäkin, miehisyyden raamit taas ovat tässäkin ikävän tiukat.
En usko että monikaan on sataprosenttisesti hetero tai homo, ja se mihin tällä akselilla sijoittuu voi varmasti vaihdella yksilön elämän aikana.
Itse olen melko lailla hetero nainen, nuorena ollut joitain kokemuksia naisen kanssa ja nyt taas aikuisempana alkanut naiset houkuttaa yhä enemmän ja myös miestenvälinen seksi alkanut kiinnostaa. Penis on kyllä mullakin vahvasti mielessä :)
Toivottavasti löydät jonkun luotettavan kaverin jonka kanssa pääset tutkailemaan tätä puolta itsessäsi, voin kertoa että kullin imuttelu on erittäin kiihottavaa ja palkitsevaa touhua... :) - Anonyymi
On normaalia ja luonnollista, että miehillä on kulli mielessä.
Toisilla se alkaa jo poikien kikkeli-leikeistä ja toisia miehiä kalu alkaa kiihottaa myöhemmin. Jokaisen tekee mieli kokeilla miesten välistä seksiä. Ja se on hyvä.
Kannattaa kokeilla, vaihtelu seksissä virkistää. - Anonyymi
Muna on mielessäni koko ajan.
Kikkeli kiinnosti minua jo poikana. Hakeuduin tilanteisiin, missä sain ihailla kikkeliä ja
missä toisen pojan kikkeli hinkkasi naamaani.
Alusta lähtien minulla on ollut tarve imeä munaa. Nykyään imen kullia säännöllisesti.
Kokemuksesta tiedän, kun kerran olen imenyt, niin imen munaa aina.
tarvitsen munaa suuhuni joka päivä.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.4083025SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis682352Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj782009Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis1171727- 1411590
- 711223
Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma
Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki1021039Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li121022Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön2681003- 40874