Olen nyt muutaman kuukauden miettinyt, että pitäisikö keväämmällä mennä täysin alasti metsään kävelemään/juoksemaan ;)
Mitä naiset on mieltä jos metsässä vastaan tulee 180cm/75kg nuori mies täysin alasti pallit heiluen :D
20v nuori mies alasti metsässä
8
3094
Vastaukset
- Anonyymi
Kiihottaisiko nähdä vai nauraisitteko/suuttuisitte?
Varustus on isohko
Ap- Anonyymi
Taas yksi avohoitoon päässyt toivottavasti on lääkkeet kohdallaan
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Taas yksi avohoitoon päässyt toivottavasti on lääkkeet kohdallaan
Tainnut lääkitys olla persiillään
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tainnut lääkitys olla persiillään
Ei ole mitään lääkitystä. Kiinnostaisi luonnon oloissa vain olla alasti.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei ole mitään lääkitystä. Kiinnostaisi luonnon oloissa vain olla alasti.
Kiinnostaisi jyllä tietää oliko tässä asiattomia vastauksia kirjoittaneet miehiä vai naisia. Vaikka ei silläkään väliä sinänsä, tuntuu vaan että alastoman miesvartalon näkeminen on aina jotenkin kauhistus ja ja tulee juuri tällaisia vähälahjaisia vastauksia. Pidän itsekin luonnossa alasti oleilusta, se on vapauttavaa. Ja kyllä, olen mies ja ilman lääkitystä. Mukavaa kesän alkua.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei ole mitään lääkitystä. Kiinnostaisi luonnon oloissa vain olla alasti.
kannattaisi hankkia ei kukaa iso kalunen kirjota tällästä vaan menee vaan
- Anonyymi
Uskon kyllä, että olet ilman lääkitystä. Tarviisit silti sen koska ei kukaan täysijärkinen suunnittele mitään viuhahduksia varsinkaan selvinpäin.
- Anonyymi
Ja sitten vielä lisäsit, että mitä naiset tykkää viuhahtajasta jos on isohko ?! Ei juma mikä urpo...
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.1428360Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m1047549Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot1255782Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1035678Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1194840Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1472690Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys632519Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e81505Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol71474Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2221369