Voutilainen ei pelaa

HPK:n kultakypärä Jukka Voutilainen
on poissa kokoonpanosta flunssan takia, sanotaan HPK:n kotisivuilla... Mahtaako Kerhon peli kärsiä Kultakypärän poissa ollessa???
Mitä mielä olette?

T: Ikuinen HPK fani
1119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ei vaikuta Voten poissa olo...muutenhan kerho
olisi yhden miehen joukkio...tasoo löytyy...
joku sakun puuttuminen tepsusta vaikuttaa varmasti
...eli kerho jatkaa mitalipeleihin...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TPS:ää Vastaan Tänään kirjoitti:

HPK:n kultakypärä Jukka Voutilainen
on poissa kokoonpanosta flunssan takia, sanotaan HPK:n kotisivuilla... Mahtaako Kerhon peli kärsiä Kultakypärän poissa ollessa???
Mitä mielä olette?

T: Ikuinen HPK fani

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu