Valvoja on poistellut toistamiseen hyviä linkkejä, jotka tukevat helluntailaisuutta. Samalla antaa judaistien ym. eksyttäjien toimia. Otetaan asia käsittelyyn.
Tarkkailkaa tämän ryhmän valvojan toimenpiteitä
10
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Aamen!!
1234567--- - Anonyymi
Levittääkö myös koronia?
- Anonyymi
🤣🤣🤣 kauheeta. Ei saa tolleen
- Anonyymi
Ateistit, väittelijät parjaavat tällä palstalla todella paljon helluntailaisuutta, helluntailaisia. Myös kaljoissa parjaavat. Tosin sillä ei ole yhtään mitään käytännön merkitystä. Juridistisekään. On vain sanoja perätysten. Yhtään liikaa ei poisteta.
- Anonyymi
Va-lv-o-ja on t-o-r-a-i-s-t-i m-e-s-s-i-a-a-n-i-n-e-n.
Kun tämän kerroin, niin viesti poistettiin. Tässä ryhmässä on oikeastaan vain pilkkaajia. Ylläpitäjä lienee joku katkeroitunut tai ateisti.
- Anonyymi
Ei suinkaan ateisti, mutta ei tykkää hihulien oudoista jutuista.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei suinkaan ateisti, mutta ei tykkää hihulien oudoista jutuista.
Ei varmaan tykkää myöskään siitä että ihmisille uskotellaan Jumalan nimessä kaikkea soopaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei varmaan tykkää myöskään siitä että ihmisille uskotellaan Jumalan nimessä kaikkea soopaa.
Moni ateisti on vuosia ylvästellen sanonut, ettei mikään maailmanlaajuinen vitsaus voi horjuttaa ihmiskuntaa, koska tiede pystyy keksimään keinon estääkseen sen! No tässä sitä ollaan? Tiede on voimaton kun pieni virus ryöpsähtää yllättäen vallaten koko planeetan. "Minä sanoin menestykseni päivinä": "En minä ikinä horju." Ps 30:7.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 712993
- 482618
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322255- 792158
- 951966
- 321732
- 121556
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171507Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301320Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?291319