Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Siskoni pillu

Kiihottaako ketään oman siskon pikkarit. Mä oon haistellut monta kertaa ja runkannut siskoni pikkareille.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tee palvelus painu saunan taakse ja hyppää jojoon sairas pipipää

Äänestä

Kuhan et tee mitään muuta. Onhan se normaalia et naiset haluttaa. Mut sun pitää myöhemmin vaan hommata tyttöystävä, runkkaat siihen saakka. Tai säästät rahaa maksullisiin naisiin. Jätä ne piikkarit sinne pyykkikoriin. Ja ole mies.

Äänestä
  • Tai hyppää jojoon hiilikeppi

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kiihottaako ketään oman siskon pikkarit. Mä oon haistellut monta kertaa ja runkannut siskoni pikkareille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu