Mies, kävisikö sinulle et olisimme

puoli suhteessa? Olisin vain puolittain sun ja muuten edelleen sinkku?
21<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Kysyt tuntemattomilta tuota ja saat vastaukseksi shittiä.
Mitäs sitten kun juttelet tämän ihastuksesi kanssa ja hän on aivan erilainen kuin olet palstalta ominut?

Äänestä
  • Kaikki normijärkiset paitsi provoilijat vetänee johtopäätöksensä sieltä kuuluisasta todellisuudesta

    Äänestä

  • Niinpä et varmaankaan ole tutustunut hänen pimeään puoleensa-.

    Äänestä

Hyvä idea ja sopii varmasti.

Äänestä
  • Höh. Haluaisin olla kokonaan sun. Sä voit itse määrittää oman määräsi. Mä oon sun.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Höh. Haluaisin olla kokonaan sun. Sä voit itse määrittää oman määräsi. Mä oon sun.

    Kuka olet, se riipuu ihan siitä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kuka olet, se riipuu ihan siitä.

    En ole aloittaja.

    Äänestä

Yleisesti sanoisin että kyllä olisin mielummin ihan normi suhteessa.

Äänestä

Ihanaa, laitan lipun puolitankoon. Pukeudun puolihameeseen vaikka olen jalkapuoli, puolipäivätöistä pääsen puolenpäivän aikaan huomenna. Onnestain on puolet sinun...

Äänestä
  • Joillekin se voi passata, lähinnä kaveripohjalta seurustelu.

    Äänestä

Puoli suhteessa, mitä se edes käytännön tasolla tarkoittaa? 😆

Äänestä
  • No sitä ettei asuttais yhdessä, mutta oltais ja liikuttais yhdessä. Toimiskohan tuollainen pidemmän päälle?

    Äänestä

  • Trolli trollaa ja uskottelee itselleen, että saa neitosten kätösen puoliksi, on varmaan joku sahuri...

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    No sitä ettei asuttais yhdessä, mutta oltais ja liikuttais yhdessä. Toimiskohan tuollainen pidemmän päälle?

    No kyllä se sopis mulle oikein hyvin .

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    No kyllä se sopis mulle oikein hyvin .

    Tiedän tuollaisia suhteita. Kyllä ne toimii. Tosin ovat aina jommankumman luona tai yhdessä jossain. Mutta onpa molemmilla oma pesä tarpeen vaatiessa.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Tiedän tuollaisia suhteita. Kyllä ne toimii. Tosin ovat aina jommankumman luona tai yhdessä jossain. Mutta onpa molemmilla oma pesä tarpeen vaatiessa.

    Tiedän ja tunnen tällaisia pareja. Ihan ookoo minusta.

    Äänestä

Mites suku puoli elimet sitten, jaetaanko puoliksi?

Äänestä
  • Niitä vain jaetaan, sulle, mulle, tolle, hups

    Äänestä

  • Kahden kesken.

    Äänestä

No ei kävis.

Äänestä

Puolisuhteessa on puolensa.Usein puolisuhteessa rakastetaan kuin viimeistä päivää.
Myös hellyys ja läheisyys on "tarpeellisempaa" kuin itsestään selvässä normi suhteessa. Suhde ruokkii toki itsessään ikävä tunnetta aika lailla,mutta saattaa antaa
parille superhyviä hetkiä kohdatessa.
https://youtu.be/h67t3XffqJY

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

puoli suhteessa? Olisin vain puolittain sun ja muuten edelleen sinkku?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu