Sinulle siellä jossain..

Olethan siellä jossain mun..
Jos tietäisit kuinka paljon sinua ajattelen, kuinka paljon haluaisin että olet vierelläni. Tulisitko silloin luokseni ja halaisit? Nyt tuntuu että tarvitsisin sitä enemmän kuin mitään, sinua ja kosketustasi. Sitä kuinka katsot silmiini kuin hyväilisit minua. Sitä kuinka katseesi kertoo että välität. Sitä kuinka et välitä muista ympärillä, koska heitä ei ole kun katsot minuun niin..

10

73

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sä tiedät missä olen karanteenissä.
      Minäkin ajattelen sinua ♥️ jatkuvasti , koko ajan.
      Sun kosketusta, hymyä, silmiä kaupan.
      Kun olisit nyt vieresäni.Tule jo,kyllä mä karenteenista pääsee hetkeksi ulos.

      • En mä tiedä missä sä olet, et ole mun hän.. Mut ehkä se sun hän lukee tän ja tunnistaa, toivotaan niin.


    • Anonyymi

      Oletko nainen vai mies?

      Tuo ei näe muista kertoo rakastumisesta tai vakavasta ihastuksesta. Tunnustan, että katson omaa häntä juuri niin. Hänenkin katse on syvä, rakastava ja hyväksyvä. Ja kun olemme jutelleet molemmat hehkuu. Ainakin tuomme toisillemme voimaa, se on kiistatonta .Vaikka joskus kuvittelen tuntevani tietyn viritteityneisyyden myös hänestä (itse olen monta kertaa ollut ylikierroksilla), silti se katse on selkeästi enemmän lämmin kuin vain seksin nälkäinen. Tuon jälkimmäisen kyllä tunnistaa. 😂

      Emme ole koskettaneet kämmenet vastakkain tai kättä tai jalkaa (pöydän alla) enempää. Jokainen pienikin kosketus on tuntunut valtavalta hyvänolon ryöpyltä. Joo, kyllä mä haluaisin halata. Toivon, että nähtäisiin loppuviikosta.

      • Anonyymi

        Toivotaan ♥️ että toivomme toteutuu!


      • Anonyymi

        Niin ja olen nainen, sivusta


      • Nainen olen niin kuin taidat olla sinäkin. Lämmintä välittävää katsetta ajoin takaa, josta tulee uskomaton hyvänolon tunne. Emme ole kosketelleet tai olen minä kerran häntä, mutta siinä ei ollut mitään seksuaalista, lähinnä halusin kertoa että hän on minulle tärkeä. Tuo viestini kertoo vain kaipauksesta enempään..


      • ShivaTheSunlight kirjoitti:

        Nainen olen niin kuin taidat olla sinäkin. Lämmintä välittävää katsetta ajoin takaa, josta tulee uskomaton hyvänolon tunne. Emme ole kosketelleet tai olen minä kerran häntä, mutta siinä ei ollut mitään seksuaalista, lähinnä halusin kertoa että hän on minulle tärkeä. Tuo viestini kertoo vain kaipauksesta enempään..

        Niin ja kaipaan miestä, ettei tule väärinkäsityksiä:)


    • Anonyymi

      Ihanaa, voi kunpa olisit hän jota kaipaan♥️

      • Anonyymi

        Niinpä
        Ketä sinä kaipaat?
        Minä kaipaan pitkä ,tummaa, komea t.mieshenkiloa, jolla on ihanat silmät♥️


      • No, voithan sinä ajatella kuin olisi :)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      268
      4665
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      134
      3030
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      44
      2847
    4. Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?

      Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k
      Maailman menoa
      23
      2800
    5. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      76
      1791
    6. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      106
      1654
    7. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

      Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
      Maailman menoa
      28
      1521
    8. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      59
      1400
    9. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      95
      1282
    10. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      47
      1169
    Aihe