One Hall of Fame

Anonyymi

Kuka on Suomen ykköstunkittaja? Maajohta. Parru. Walroos Kari valkohammas. Tuurin tunkittaja? Salmari Finn. Äänekosken mehmetti??
Ehdotuksia kehään.

7

144

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Nää on kaikki luusereita.

    • Kyllä MAAJOHTAJA on ykkönen!

      Typerysten kuningas TOMMI VUORINEN!

      Inhimillisten erehdysten SÄÄLITUNKIO, ihmispolo joka epäonnistuu KAIKESSA, tekee AINA väärän valinnan - jopa murphyn lakia pilkaten!!! Käsittämättömällä varmuudella hän osaa AINA valita sen VÄÄRÄN vaihtoehdon elämässään!!

      Miten voi olla mahdollista että joku voi aina osua VÄÄRÄÄN?!??! MAAJOHTAJA uhmaa jopa MATEMATIIKKAA ja TODENNÄKÖISYYKSIÄ!

      MUAHAHAHAAAAA. Olisiko MAAJOHTAJA kenties joku ufo-olento, korkeampaa älyä edustava olento, joka on etukäteen ohjelmoitu aina valitsemaan se VÄÄRÄ vaihtoehto eikä KOSKAAN oikeaa? Voisiko tämä selittää MAAJOHTAJAn luonnetta?

      MUAHAHAMUAHHAMAUUHAAAAAA

      Poijjaat!! Taasen!

      • Anonyymi

        Totta. Jäädytetään Vuorisen pelinumero.


      • Anonyymi

        Kyllä Tommi vie tämän kisan. Mies kantaa säkillä valoa pimeään torppaansa samalla kun odottaa että coineilla voisi ostas uuden hehkulampun.


    • Anonyymi

      Tuurin punapaitainen Tuurin tunkittaja on mielestäni ykkönen. Vaatimaton asiallinen, faktoihin perustuva linja on todiste ammattimaisuudesta.

    • Anonyymi

      Se takavuosien ternimaitovedätys tampereelta vaati myös kovia tunkittajia.

    • Anonyymi

      Hei Tommi! Olen keskituloinen poromies Lapista. Rahhaa on niin paljon, etten edes kehtaa sanoa. Mutta poroilta alkaa ruoka loppumhan ja ostaisin mutta mistään ei lövy. No, jos ostaisin sinulta näin aluksi viielä miljoonala niitä coineja, että olis kisuroile etes jotain pureskeltavaa. Myisikkö?
      Jos kiinnostaa, niin tule Vuotson paarin ethen vapunaattona ja tuo rattorikuorma niitä coineja. Lyön samantien kaks milijoonaa käthen. Sen jäläkhen alakasitkin minun omaksi juoksupojaksi. Aina kun tarvin hyövyllisen idiootin palveluksia, niin kävelisin vain pihan poikki sinne lättiin, ja valijastaisin sinut ajoporoksi. Sopisko tämmönen sulle? Mie kylillä kyllä luppaan sinut kaikile esitellä ja oikein kehua, kuinka olet ollu hyövyllinen "rahareikä".

      Jään oottamhan!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa

      Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site
      Maailman menoa
      143
      6344
    2. Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia

      SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto
      Maailman menoa
      72
      5261
    3. Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?

      Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost
      Maailman menoa
      14
      3695
    4. Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi
      Maailman menoa
      121
      3300
    5. Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa

      sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT
      Maailman menoa
      123
      2501
    6. Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa

      Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat
      Maailman menoa
      71
      2296
    7. Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla

      Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku
      Maailman menoa
      1
      2058
    8. Persut pettävät ja valehtelevat aina

      Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val
      Maailman menoa
      27
      1628
    9. Sinä et halunnut sitoutua

      Samalla tavalla kyin minä ja koen vihdoinkin että se on ihan ok. Sitoutuminen merkitsi meille erilaisia asioita, eikä ne
      Ikävä
      19
      1406
    10. Onko kaivattusi spesiaali?

      Millä tavalla ja miten?
      Ikävä
      81
      1208
    Aihe