Kuka on Suomen ykköstunkittaja? Maajohta. Parru. Walroos Kari valkohammas. Tuurin tunkittaja? Salmari Finn. Äänekosken mehmetti??
Ehdotuksia kehään.
One Hall of Fame
7
156
Vastaukset
- Anonyymi
Nää on kaikki luusereita.
Kyllä MAAJOHTAJA on ykkönen!
Typerysten kuningas TOMMI VUORINEN!
Inhimillisten erehdysten SÄÄLITUNKIO, ihmispolo joka epäonnistuu KAIKESSA, tekee AINA väärän valinnan - jopa murphyn lakia pilkaten!!! Käsittämättömällä varmuudella hän osaa AINA valita sen VÄÄRÄN vaihtoehdon elämässään!!
Miten voi olla mahdollista että joku voi aina osua VÄÄRÄÄN?!??! MAAJOHTAJA uhmaa jopa MATEMATIIKKAA ja TODENNÄKÖISYYKSIÄ!
MUAHAHAHAAAAA. Olisiko MAAJOHTAJA kenties joku ufo-olento, korkeampaa älyä edustava olento, joka on etukäteen ohjelmoitu aina valitsemaan se VÄÄRÄ vaihtoehto eikä KOSKAAN oikeaa? Voisiko tämä selittää MAAJOHTAJAn luonnetta?
MUAHAHAMUAHHAMAUUHAAAAAA
Poijjaat!! Taasen!- Anonyymi
Totta. Jäädytetään Vuorisen pelinumero.
- Anonyymi
Kyllä Tommi vie tämän kisan. Mies kantaa säkillä valoa pimeään torppaansa samalla kun odottaa että coineilla voisi ostas uuden hehkulampun.
- Anonyymi
Tuurin punapaitainen Tuurin tunkittaja on mielestäni ykkönen. Vaatimaton asiallinen, faktoihin perustuva linja on todiste ammattimaisuudesta.
- Anonyymi
Se takavuosien ternimaitovedätys tampereelta vaati myös kovia tunkittajia.
- Anonyymi
Hei Tommi! Olen keskituloinen poromies Lapista. Rahhaa on niin paljon, etten edes kehtaa sanoa. Mutta poroilta alkaa ruoka loppumhan ja ostaisin mutta mistään ei lövy. No, jos ostaisin sinulta näin aluksi viielä miljoonala niitä coineja, että olis kisuroile etes jotain pureskeltavaa. Myisikkö?
Jos kiinnostaa, niin tule Vuotson paarin ethen vapunaattona ja tuo rattorikuorma niitä coineja. Lyön samantien kaks milijoonaa käthen. Sen jäläkhen alakasitkin minun omaksi juoksupojaksi. Aina kun tarvin hyövyllisen idiootin palveluksia, niin kävelisin vain pihan poikki sinne lättiin, ja valijastaisin sinut ajoporoksi. Sopisko tämmönen sulle? Mie kylillä kyllä luppaan sinut kaikile esitellä ja oikein kehua, kuinka olet ollu hyövyllinen "rahareikä".
Jään oottamhan!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain34712145Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-15811176Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2796542Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2555327Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1923805- 1763613
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin602661Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille
Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö1652308Nyt on kova paikka "suvaitsevaisille" naisille", kun naisille tuli oma taksi
ja syy siihen on kehitysmaalaiset taksisuharit, joista on koitunut paljon "ongelmia" naismatkustajille. Nimittäin "suva412174Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov131894