Kun saa kullia ja mälliä suuhun ja suoleen oikein ministerin malliin
Homostelu on nannaa
Anonyymi
20853
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Sairasta...
Sinähän sen tane tiedät.Tuskin muuhun pystytkään kun paskoo housuihisi.Idiootilla tuntuu olevan hauskaa,
Tuo on piilohomon mielipide. Ole vaan rohkeasti oma itsesi :)
Sinähän olet avoimesti kertonut taipuksistasi.Johon kuuluu housuihin paskomimen.Ei sekään ihan tervettä ole.Rulaa vaan housuihis ei sität tarvii täällä mainostaa.Susta ei idiootimpaa ei maanpäältä löydy.
Kovasti sua kiinnostaa ja luet näitä ja runkkaat onnessasi.Eikö jo käsi ala puutumaan.
Homous on hienoa.
Kerran kokeilin ja jäin heti koukkuun.
Saan munaa ja spermaa suuhuni ja perseeseeni säännöllisesti.
Luulisi ainakin heteronaisten ymmärtävän miten mies voi nauttia munasta. Katsooko miehistä pitävä mies samoja asioita miehistä seksuaalisesta mielessä. Syntyvyys nyt tukin on vaarassa kun homo/bi miehiä on häviävän vähän.
siinä on viehätystä kun ei kummankaan tarvitse pelätä raskaaks tulemista antaa ruiskuta vaan
Tässä tuo ihanuus oikein loistaa. Kyllä tahtois!
https://www.xnxx.com/video-9y13d43/482
Oon ihan kyllä 100% hetero joten en ottaisi suihin toiselta mieheltä mutta olisi kiihottavaa jos joku tyttöilijä joskus voisi imeä mun kullia kunnolla. Ottaisin hiuksista kiinni ja imettäisin kyrpääni oikein kunnolla. Vai oonko runkku kaappihomo
Olisi ihanaa tyttöillä sinulle, imeä ja pyllistää. ;)
pitäs kokeilla isoo kovaa kyrpää kädessä kyllä sitä tekee mieli ensin ottaa suihin sitten se ajatus tulee miltä tuo mahtais tuntua kokeile ihmeessä
Etsi seksikumppani! Määritä parametrit ja kaupunki 👉 http://aram-us.com/H/A4s6L8
HOMOSTELUA HEINOLAN MALLIIN
Täältä löydät nopeasti sukupuolta, suhteita, treffit 👉 http://antikbutik.com/H/S4k2C5
kun illalla saa monelta lastin peppuun tuntee ne vielä aamulla jolloin saa jo suuhun uutta makua
Täältä löydät nopeasti sukupuolta, suhteita, treffit 👉 http://armtown.com/H/H1t9O4
Ois ihana jos sais joskus kunnon m+m session ja pantai suuhun ja pyllyyn ihan orpona.
Hei! Kutsumme sinut käymään uudessa chatissa! Meitä on yli miljoona! 👉 http://1lingo.com/H/F7v3F5
Oonko homo kun tajusin tänä vuonna että haluan vielä joskus kunnolla kullia perseeseen ja itsekkin haluaisin panna miestä perseeseen. Aikaisemmin olen kiinnostunut vain naisista. Nyt kuitenkin himottais kauheesti antaa persettä miehelle ja itsekkin panna perseeseen toista miestä.
T: Mies 35v