Lopunaikojen profetia: Joka näkee Espanjan taudin, ja selviää siitä, näkee myös koronan. Ja sen jälkeen alkaa harmagedon. Joka ei ole näkemässä näitä tapahtumia, saa olla onnellinen. Ei tarvitse nähdä kumpaskaan tappajaa.
Lopunaikojen profetia
Anonyymi
680
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Borneon+sairaalasta+on+tullut+tieto+proffessoori+Ö.+Tuututuwangon+huomiosta.+Nimittäin+sellaiset+potilaat,+jotka+ovat+saaneet+epsanjantaudin+ja+joilla+on+luontainen+tai+opittu+taito+laskea+siionin+suolikaasua+kovaa+ja+korkealta+ovat+yli+100+%+paremmassa+suojassa+kuin+sellaiset+hienohelmat+jotka+vain+salasuhnaavat+peiton+alla.++Tämä+onkin+hyvä+uutinen+jt,+sillä+hehän+tunnetusti+julkisuhnaavat+keskimääräistä+kuolevaista+huomattavasti++enämpi.
Se joka näki Espanjan taudin ja Koronan, näkee myös Harman.
Eieiei nää. Tuo on vanhaa valoo.
VAIN ne, jotka näkevät koronan ja ovat olleet osittain samaan aikaan olemassa niiden kanssa, jotka näkivät espanjan taudin, näkevät harman..
Tai no voihan sen nähdä kuka vaan, mutta tuo edellä määritelty on " tämä yksi ainoa oikea sukupolvi" ja sen aikana kaikki tapahtuu.
Tai jumala suuttuu ja.,. Alottaa harmaketoriinin.
Heikki Harmageton laulaa "GET ON" biisin, ja sen jälkeen tulee loppu.
Montakohan espanjantaudista selvinneistä on enää koronaa näkemässä?
Ainakin Iso Oskari ja Limppu Nestori.