Mies, miksi et voi vastata rehellisesti?

Miten sulla ei ole pokkaa kertoa mitä olet tehnyt muiden naisten kanssa? Eikä myöskään sitä mitä tunnet jotain muuta/muita naisia kohtaan? Olet säälittävä, kun et kerro vaan välttelet vastaamista, kun kysyn. En voi sietää miehiä jotka eivät ole rehellisiä.
12<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Ap lisää vielä: tiedän, että hiljaisuus on myöntymisen merkki tässä asiassa. Minä siis tiedän ja siltikään et kehtaa myöntää mitään. Luuletko tosissasi, että saat halutessasi selitettyä vastaamattomuutesi parhain päin? Olet väärässä.

Äänestä
  • Oletko ihan oikeassa elämässä kysynyt asiaa joko kasvokkain, tekstiviestillä tai somen kautta viestillä? Tai puhelulla?

    Äänestä

Älä taas jankkaa. En jaksa.

Äänestä
  • En jankkaisi jos vastaisit kysymyksiini. :)

    Äänestä

  • Edelleenkin, tiedän kyllä, että olen oikeassa. Jos en olisi, olisi helppoa vain vastata ettei pidä paikkaansa. En vaan voi käsittää miten et siltikään kehtaa myöntää!?

    Äänestä

  • Toimit ikävällä tavalla etkä pysty myöntämään virheitäsi. Sitten vielä oletat, etten voi olla ilman sinua ja siksi luulet voivasi toimia miten haluat. Kusipäistä ja niiiiin säälittävää.

    Oikeasti se menee niin, etten ikinä voisi koskea sinuun pitkällä tikullakaan tekojesi jälkeen.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Toimit ikävällä tavalla etkä pysty myöntämään virheitäsi. Sitten vielä oletat, etten voi olla ilman sinua ja siksi luulet voivasi toimia miten haluat. Kusipäistä ja niiiiin säälittävää.

    Oikeasti se menee niin, etten ikinä voisi koskea sinuun pitkällä tikullakaan tekojesi jälkeen.

    Lopeta jo mervi

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Lopeta jo mervi

    En ole Mervi.

    Äänestä

Tähän se perus kommentti ”jätä se sika!” :F

Äänestä
  • Emme ole yhdessä, mutta en tosiaan halua olla hänen kanssaan missään tekemisissä. Aion lopettaa lähiaikoina myös palstakirjoittelun hänelle.

    Äänestä

Ei ole julkinen asia

Äänestä
  • Jos yrität jotain suhteeni, ansaitsen tietää. Mutta aivan sama. Älä kirjoita mulle enää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Miten sulla ei ole pokkaa kertoa mitä olet tehnyt muiden naisten kanssa? Eikä myöskään sitä mitä tunnet jotain muuta/muita naisia kohtaan? Olet säälittävä, kun et kerro vaan välttelet vastaamista, kun kysyn. En voi sietää miehiä jotka eivät ole rehellisiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu