Miksei ole lastensa lähihuoltaja????
Asiallinen kysymys Mikko Koivusta isänä
Anonyymi
12<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Ei oikein kerää suosiota tällainen aloitus. Mistä mahtaa johtua??? Mikko se tykkää vaan pelata jääkiekkoa ja muhinoida pornotähden kanssa, mutta ei taida lastensa lähihuoltaja olla?
Sama vika oli Matti Nykäsessä.
Mikko Koivu ei ole tuonut lapsiaan julkisuuteen, että siinä mielessä vaikea sanoa onko hyvä vai huono isä 🤨
Mikko on puikko miehiä.
Mikko on tehnyt uraa jääkiekkoilijana. Ollut paljon poissa kotona. Vaimo huolehtinut kodista ja lapsista. Eron myötä olisko luontevaa, että Mikko jatkais etävanhempana?
Voi myös olla ettei lapset halua isin kulahtanutta *uoraa kotiinsa.
Tai useita. Eikös hän ollut aikamoinen naisten mies? Ja laadulla ei niin väliä, kunhan pesää sai hönössä.
No, Mikko Koivu on miljonääri, että eiköhän hän lapsistaan huolehdi taloudellisesti hyvin. Muusta on vaikea sanoa, koska lapsia ei ole, järkevä kyllä, tuonut koskaan julkisuuteen 😊
Rahallahan se kaikki hoituu. Maisa saattaa tehdä samoin mutta se on mielestäsi väärin.
Onko Maisalla rahaa? Nyt verottaja tuntosarvet pystyyn. Täällä kirjoittelee joku joka saattaa tietää Maisulin ”rikkauksista” 👍
Miksi toit Maisan tähän ketjuun esille? Tässähän piti keskustella Mikosta. Mene kommentoimaan Maisa-ketjua.
Ai hänen 12 000 €: n vuosituloillaan. Tuskinpa..