Karhulalainen lehti

Ilmestyykö Karhulalainen enää, vai onko toiminta päättynyt päätoimittajan erottamiseen? Moni kaipaa lehteä.
10804
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kyllä lehti tulee. Jäikö viime numero tulematta ?
Soita toimitukseen.

Äänestä
  • Minkä niminen ihminen toimituksessa vastaa?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Minkä niminen ihminen toimituksessa vastaa?

    IPI.

    Äänestä

No voi jumalauta. Hyvin toimineet asiat on kyllä sotkettu totaalisesti puheenjohtajan vaihtumisen myötä. Myötähäpeää tuntien.

Äänestä

Nyt on loppu käsillä, kun Kymensuu alkaa tässä kuussa ilmestymään.

Äänestä
  • Ehdottomasti asja on nuin. Räty voi juosta ympyrää Ky rpä pystyssä ja sulka per seessä.

    Äänestä

Ei kukaan tarvi kapitalistien propagandalehteä enää

Äänestä

Kyllä oli Kymensuu lehti todella hyvä .Paljon tietoa paikallisista
yrityksistä ja kivoja juttuja siinä .Tsemppiä lehden tekijöille.

Äänestä
  • Molemmat lehdet hyviä. Muutenkin Karhulan tori-alueen yrityselämä on varsin vilkasta, ainakin kesäaikana. Kaipaan lisää erikoisliikkeitä, esim puhelinmyymälää/huoltopistettä, joka toimii samalla ammattitaidolla kun pasaatin puhelinmyymälä, jossa on aina asiakkaita, jonoon asti.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ilmestyykö Karhulalainen enää, vai onko toiminta päättynyt päätoimittajan erottamiseen? Moni kaipaa lehteä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu