Että he saavat viisautta ja ohjaavat Suomen kohti Jumalan tarkoittamaa tietä. Että he ottavat Jeesuksen vastaan, ja elävät Jumalan tarkoittamalla tavalla. Samalla he rukoilevat Israelin puolesta ja siunaavat juutalaisia.
Rukoilkaamme Marinin ja hallituksen puolesta
12
56
Vastaukset
- Anonyymi
No ei helvetissä. Toivottavasti pysyvät järjissään.
- Anonyymi
Kyllä, ehdottomasti
- Anonyymi
Kyllä se jumala siunaa palestiinalaisiakin jolta on tyrannia vienyt kodit.
- Anonyymi
Mikä tyrannia? Arabikorruptio heiltä on riistänyt oikeudet ihmisarvoiseen arkeen!!
Kyllä pitää rukoilla hallituksen ja päättäjien puolesta. Jumala voi ohjata jumalattomankin kättä ja toimia. Nyt aletaan niittää satoa jota ateismi on kylvänyt. Ei enää jahkuta ohjelman sisällöstä mitä esitetään koulujen päättöjuhlissa, ei vainota Päivi Räsästä. Nyt raahataan ruumiskontteja ja keskustellaan kasvomaskeista.
>Nyt aletaan niittää satoa jota ateismi on kylvänyt.
Globaalisti korona vähentää kuolemantapauksia. Esimerkiksi USA:ssa on alle parikymppisten kuolleisuus vähentynyt 76 %, kiitos ateismin (siis sinun mukaasi).
- Anonyymi
Rukoilu ei auttanut sodissakaan. Käykää katsomassa sankarihautoja ja Suomi menetti suuria maa-alueita. Suomalainen sotilas ja Stukat pelastivat Suomen, ei ns. Jumala.
>Rukoilu ei auttanut sodissakaan.
Auttoi se Ruotsia. Svedut rukoilivat oikein ja välttyivät koko Saatanan sodalta, me taas lähes 90 000 kuollutta menettäessämme lähestyimme Sebaotia jotenkin väärin.
- Anonyymi
Ei pidä myöskään unohtaa siunata Pekkaa sekä hänen uutta muusaansa.
- Anonyymi
Aloituksessa mainittiin hallitus, ei kaikkien ministerien puolesta pyydetään rukoilemaan. Ja jätetään ihmisten yksityisasiat rauhaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aloituksessa mainittiin hallitus, ei kaikkien ministerien puolesta pyydetään rukoilemaan. Ja jätetään ihmisten yksityisasiat rauhaan.
Suurinta rasismia on jättää yhdenkään ministerin puolesta rukoileminen, koska Jumalan silmien alla he ovat kaikki Hänen tasavertaisiaan lapsiaan.
- Anonyymi
Eräässä valtiossa tätä oli pyydetty siellä maassa vainotulta kansanosalta. Olivat ihan kääntyneet sukupuuttoon häviävien puoleen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1237120Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1224916L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa664246TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a153453Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7242261Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2731681- 671455
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581418Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä221376Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j581374