Satun uusi rakas otti jo nimitatuoinnin.
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/a3f6694c-db87-453f-84d2-67f0d8ebd91c
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/a3f6694c-db87-453f-84d2-67f0d8ebd91c
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Onneksi olkoon!
Toivottavasti Satu Taiveaho on tässä parisuhteessa viisaampi kuin aikaisemmissa, eikä levittele julkisuuteen parisuhdekuulumisia.
Hänen kannanottonsa yhteiskuntaan ja politiikkaan kiinnostavat edelleen, mutta säästettäköön meidät parisuhdekiemuroilta.
Satu Taiveaho avioituu. Antti Kaikkosesta tulee vihdoinkin isä. Molemmat löytäneet oman paikkansa. Onnea 👍
En löisi vetoa viisauden puolesta. Seiska-julkisuus vetää puoleensa.
Läheisriippuvaisia
"Canci can't fuck"
Noista nimitatuoinneista tulee kyllä ensimmäisenä mieleen joku yläaste meininki.
Mä en tajunnu ennen että se Satu on ihan pissis
Wannabe pissis, heruttelee vain harvakseen suhteessa siihen mitä pissiksen genreen kuuluisi. Haluaa kehittyä täysiveriseksi.
Tuli kiire ehtiä edes avioon ennen Anttia, jolle on tulossa perheenlisäystä. Kyllä varsin helposti löytyy miehiä Sadun rinnalle. Sijaislapsilla miehen malli vaihtuu tiheään tahtiin perheessä.
Juuri näin! Höyryää kuin teinipimut. Ei ole pääkoppa balanssissa ihmissuhteiden osalta.
Kärsi varmasti suhteesssaan tuhnun kanssa. Nyt löytänyt työntömiehen, ja vähän hormooniryöppy saa hörhöilemään.. ihan normaalia.
pikkutyttö leikkii prinsessa leikkejä. kunnes kyllästyy. monta uutta rakasta jo ollut.
Kiima polttaa, jos on vuosia ollu tuhnupojjaan naenen..
Kiss'n'tell -operaattori puhtaimmillaan.