Luin artikkelin missä kerrottiin keskimäärin ihmisen harrastavan seitsemän eri henkilön kanssa seksiä. Monenko kanssa te oikein olette? Itse en ole harrastanut ikinä seksiä ja ikää alkaa tulemaan joten mitä pitäisi tehdä? Harrastavatko ihmiset niin paljon irtosuhteita vai onko muilla niin paljon parisuhteita?
Monenko kanssa ihmiset harrastavat seksiä?
Anonyymi
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Jotain 230 naisen kanssa. Nuorena kävin baareissa ja juhlin ja yhden yön juttuja tuli. nyt yli nelikymppisenä satunnaisesti.
Sama juttu ja joskus oli kolmekin friidua päivässä ja sit pikku paussi kun menin naimisiin 35 v ja eron jälkeen jatkuu arvelen noin 3-400 friidua
Onko aloittaja mies vai nainen?
Enpä osaa nyt alkaa laskemaan ihan tarkkaan, mutta ihan varmasti joitakin kymmeniä, mutta ei enempää. Naimisiin menin kolmikymppisenå ja kaikkea tuli kokeiltua siihen saakka. Sen jälkeen aikalailla nollidsam ei se määrä, vaan se laatu.
Laskin joku aika sitten ehkä 160-190 naisen kanssa. Tein matka töitä nuorena miehenä muoti vaatteiden parissa siihen aikaan asuttiin hotelissa jossa viikolla tanssit, paikalliset naiset rynnivät raavintolaan kun tiesivät reppureiden asuvan siellä. Nykyään homma muuttunut täysin toiseen suuntaan. Ukm 67v