Toivoisin saavani sinulta vielä viestin, jos enää olen ajatuksissasi. Minä niin kadun sitä, että menetin sinut mies. Ilman kaikkea sitä turhaa meillä olisi voinut olla ihana, yhteinen tulevaisuus edessä.
Kadotin numerosi
Anonyymi
29<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
T miehelle?
Ei ole
Silleppä sille. Kaipaan sitä.
No minkäs nimistä?
Timppa vai Tare?
T-miehen numero on edelleen tallennettuna! Halusi hän sitä tahi ei. (Sivusta) 🌬
Miksi et laita viestiä?
Olen joskus laittanutkin. Mut se ei tunnu kovin luontevalta, koska ei tunneta hyvin. Todennäköisesti hän on varattu kuitenkin.
Kerro mitä turhaa? Miten menetit?
Huhuu! täällä ollaan. Olet edelleen ajatuksessani ja voimakkaasti.
Katso Numeropalvelusta
Laita nyt vaan se numero tohon. Ei kerrota kenellekkään, että se on numerosi.
Ex joo?
Se on muuttunut siitä kun laitoin vuosia sitten viestiä, mutta en tiedä tykkäsitkö kehuistani silloi?
Mun numeron.löytää myös helposti ja jotkuthan on.hyvin tottuneita ihan työnsä puolestakin etsiin numeroita.
En ole sen alan etsivä.
Eilen taisit poistaa kaiken https://keskustelu.suomi24.fi/t/16340707/voi-ei-sentaan
Ja sinua vastaavien itseäni kiinnostumattomien roikkujien vuoksi vaihdoin joskus numeroani ja laitoin salaiseksi.
En ole aloittajan tarkoittama mies, kirjoitin vain yleisluontoisesti että turha roikkua kun kohdetta et kiinnosta millään muotoa.
Fonectasta löytyy.
Yritin etsi, ei löytynyt.
Pahus, sama juttu.
Pahus, sama juttu.
Pahus, sama juttu.
Toisto tekee asian selväksi;) "
Heh. Juu niin tekee. On ollut paljon toistoa.
Hänelle kirjoitan että ota yhteyttä jollakin tavalla. Minä en uskalla olla enää yhteydessä jollet rohkaise livessä.
Ensiksi täytyisi nähdäkin..
Kannattaako solmia asiat sotkuun niin et pelottaa toisen kohtaaminen????
Minäkin toivon, että sinä lähettäisit viestiä, jos olen vielä ajatuksissasi.
Et sä mitään sillä tehnytkään koskaan, kunhan kirjotat lämpimikses täällä jostain olemattomasta kaipuusta.
Taidat olla trolli, joka haluaa aloituksella alistaa toista ihmistä. Katso peiliin hyvä mies! Äläkä laita sanoja toisen suuhun!