Katri Hyvä

Jos kehutaan Sannaa, pitää kehua Katria myös. Ihailen rauhallisuuttasi kovien paineitten alla.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Aivan yhtä typeriä niin Sanna, Katri, sun ne muut femakot. Säälittävä akka joukko.

Äänestä

Suomen hallitus on rautaa. Hyvät naiset johtavat maata.

Äänestä
  • Melko kummallista isänmaallisuutta, pitäisikö hallituksen kaatua, jotta saataisiin setämiehille puuhaa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Jos kehutaan Sannaa, pitää kehua Katria myös. Ihailen rauhallisuuttasi kovien paineitten alla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu