En enää montaa kertaa anna mahdollisuutta. Käytä tämä nyt viisaasti hyväksesi!
Nyt viimeisen kerran J-mies.
Anonyymi
30<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 30
Vanhimmat
Mitä seuraa, jos ei käytä tätä tarjousta hyväksi ?
Jäät ilman parasta kokemusta.
Tai coronaa ym vitsauksia
No niinpä.
No niinpä
No niinpä
No niinpä
Voi helvetti että olet sekaisin. Olet kaukana siitä. Sussa ei ole mitään hyvää.
J
Mua ei vois vähempää kiinnostaa sun mahdollisuudet.
Miten sua voi kiinnostaa niin paljon muiden pettämiset, jos ne eivät liity sinuun mitenkään. Olet valmis jopa väkivaltaisiin tekoihin jonkun vieraan ihmisen pettämisten takia. Et sinä ole mikään Jumala, joka päättää toisten asioista.
Sen m naksen takiahan näitä aloituksia tuserrat vissiin kova katkeruus päällä kun pokalla kirkoittelet jotain kyläkapakkijuttuja kuin joukolle parhaita ystäviä
Aikamoinen tantrumi päällä. En kyllä sääli vaikka limbosi näkyy kauas.
Just näin.
Aivan varmasti 🤭
Mä vähän ihmettelen tätä kommentoijaa... se selkeästi saalistaa noilla emojeilla jotain henkilöä. Te trollit olette siinä mielessä vähän onnettomia kun te itse paljastatte aikeenne noilla teidän kalasteluilla.
Eipä täällä juuri muuta kirjoituksia ole kuin trollit vastailemassa omiin aloituksiinsa, että emojeja jee jee, mutta esim ko hihitysemojin käytyäjä voi olla joku perustaulapääantitietäjä
Todellakin käytän viisaasti, mitään hyvää ei olisi ollut tiedossa, pelkkää steressi. En mää pahalla..
Niin se ymmärrys lisääntyy kun ikää karttuu. Hyvä.
Tämä on ketjun paras vastaus tähän mennessä :D samoin ajattelen myös itsekin ja annan koko "mahdollisuuden" mennä.
Tuo naisten "mahdollisuuksien" antaminen on alkanut muutenkin huvittamaan tosi paljon. Eihän tuolle voi muuta tehdä kuin nauraa.
Niin ei tiedä itkeäkö vai nauraako eiks jeah bikku slut!
Näinhän se on. Eilinen ilta useamman naisen suunnalta kuunneltu motkotusta, kun en osaa stressata nykyistä maailmantilannetta oikein. Selvä se :D Turhan vaativaa elämistä. Vähemmälläkin pärjää.
Huh! Vittu sulla vasta on rasittavia naisia ympärillä! Jos minä olisin kengissäsi niin olisin heivannut nuo jo kauan aikaa sitten pois elämästäni... mutta jokainen tekee niin kuin itse parhaaksi näkee.
Oma moka. Keskittyminen herpaantui hetkeksi ja menin sanomaan mielipiteeni. En muistanut, että mies on aina väärässä. Ikä menee opetellessa.
Kerro mulle se suoraan. Pyydä vaikka ihan juttelemaan vietetään aikaa yhdessä.
Kullittelisitkos mua?
Kerro jotakin itsestäsi aloittaja.
Anna ny Ap parempi vihje, vaikka itsestäs ku meit J-miehii on aika monta.
Milloin nähtiin viimeksi ?
En vaihda rakastani sinun kaltaisiin horoihin!
J
Noh noh Janette! Et kai nyt vaihda osia! Toni
Ei kirjoittele tuolla