Varttuneen tytön vittu

Nainen ei yleensä pysty kuvittelemaan, kuinka vittukeskeisesti miehen ajatus kulkee. Kun sisko on ikääntynyt, hän helposti ajattelee, että nuoruuden kauneus on mennyt ja kaikki on ohi.

Miehen ajatus kulkee toisin. Naisen sukupuolielimet ovat edelleen tytön kauneuden keskittymä. Niiden ikääntyminen ei juurikaan ole aiheuttanut suurta muutosta, vaikka nuoruus on ohi. Toisin sanoen vitun kauneus on suhteellisesti entisestään korostunut.

Jos ei jo nuoruudessa ollut ymmärrystä olla paljon sukupuolielimet paljaana miesten seurassa, on hyvä tietää, että vielä kerkiää. Parhaan tuloksen saa, kun vittukarvat ovat kokonaan poistetut Veet-voiteella tai sheivattuna.

Sopivia tilanteita antaa kauneutensa tulla esiin on yhteissauna, mökkeily, auringonotto tai uiminen. Voit myös kutsua miehen vierailulle, ja ottaa hänet vastaan vittu aivan paljaana. Havaitset, että sukupuolielimet edelleen kiinnostavat miestä suunnattomasti. Tarvitset vain rohkeutta ja totuttelua uuteen ajatteluun.

Menestystä kaikille jo aikuisille tytöille! 🌹

9

2547

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kokeneella naisella 40 . Pitääkin olla karvoitusta. Se on seksikäs näky. Karvat tekee kypsän naisen pillusta kiihottavan.. Sinne on mahtava päästä.. Kyllä se sheivaus on ok. Mutta ei välttämätön..

      • Anonyymi

        Toi on kyllä niin helvetin tosi. Kyllä kokeneella 40v plus, naisella pitää karvoitusta olla, mutta kun se on sänkikarvoitus silloi se haaroje väli on täydellise kiihottava, kokenella naisella. Mutta kokenella Naisella 40v plus ei kyllä ole enää mikää pillu, se on kyllä täysi Vittu mikä on haaroje välissä, tämä tosi asia lienee täysin selviö,mitä naisten meko alla on perseesä Alushousuje haaroissa. Vittua antavia On Naiset Täys karvasena että posliini VITTUAA. JES.


    • Anonyymi

      Ei ole kyllä parempaa kuin varttuuneemman naisen pillu siistillä karvoituksella ja muhkeinhuulin 😘

      • Anonyymi

        KIva kuulla, mullahan on justii semmonen :)


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        KIva kuulla, mullahan on justii semmonen :)

        No sittenhän olet seksikäs mimmi 😋 Olisi mukava tuntea kostuneet huulesi.


    • Anonyymi

      Kiitos, oli hyvä kirjoitus! Vaikka pillu sinänsä ole kaunis niin on se kiihottava! Suurimpia toiveitani on suudella sitä ja pyytää omistajaa pissaa hitaasti

    • Anonyymi

      Oletteko olleet joskus jonkun muun. Ökillä ja saaneet siellä sitä pillua tai ettei ole saaneet? Olisi mukava tietää

    • Anonyymi

      Justiinsa eilen sain 83v leski anopiltani takavittua mökillä

    Ketjusta on poistettu 61 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      165
      1720
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      154
      1310
    3. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      220
      945
    4. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      71
      877
    5. 55
      776
    6. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      63
      747
    7. Mikä sua mies vaivaa?

      Siis oikeasti.
      Ikävä
      46
      735
    8. 89
      701
    9. Martina avaa suhdettaan

      IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt
      Kotimaiset julkkisjuorut
      198
      637
    10. Martinan alamäki jatkuu

      Surkeasti menee ... https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/f899cee6-e216-4bd1-be3e-c61f68e67a4c ”Surkeasti kulkee”
      Kotimaiset julkkisjuorut
      143
      594
    Aihe