Varttuneen tytön vittu

Nainen ei yleensä pysty kuvittelemaan, kuinka vittukeskeisesti miehen ajatus kulkee. Kun sisko on ikääntynyt, hän helposti ajattelee, että nuoruuden kauneus on mennyt ja kaikki on ohi.

Miehen ajatus kulkee toisin. Naisen sukupuolielimet ovat edelleen tytön kauneuden keskittymä. Niiden ikääntyminen ei juurikaan ole aiheuttanut suurta muutosta, vaikka nuoruus on ohi. Toisin sanoen vitun kauneus on suhteellisesti entisestään korostunut.

Jos ei jo nuoruudessa ollut ymmärrystä olla paljon sukupuolielimet paljaana miesten seurassa, on hyvä tietää, että vielä kerkiää. Parhaan tuloksen saa, kun vittukarvat ovat kokonaan poistetut Veet-voiteella tai sheivattuna.

Sopivia tilanteita antaa kauneutensa tulla esiin on yhteissauna, mökkeily, auringonotto tai uiminen. Voit myös kutsua miehen vierailulle, ja ottaa hänet vastaan vittu aivan paljaana. Havaitset, että sukupuolielimet edelleen kiinnostavat miestä suunnattomasti. Tarvitset vain rohkeutta ja totuttelua uuteen ajatteluun.

Menestystä kaikille jo aikuisille tytöille! 🌹

9

2254

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kokeneella naisella 40 . Pitääkin olla karvoitusta. Se on seksikäs näky. Karvat tekee kypsän naisen pillusta kiihottavan.. Sinne on mahtava päästä.. Kyllä se sheivaus on ok. Mutta ei välttämätön..

      • Anonyymi

        Toi on kyllä niin helvetin tosi. Kyllä kokeneella 40v plus, naisella pitää karvoitusta olla, mutta kun se on sänkikarvoitus silloi se haaroje väli on täydellise kiihottava, kokenella naisella. Mutta kokenella Naisella 40v plus ei kyllä ole enää mikää pillu, se on kyllä täysi Vittu mikä on haaroje välissä, tämä tosi asia lienee täysin selviö,mitä naisten meko alla on perseesä Alushousuje haaroissa. Vittua antavia On Naiset Täys karvasena että posliini VITTUAA. JES.


    • Anonyymi

      Ei ole kyllä parempaa kuin varttuuneemman naisen pillu siistillä karvoituksella ja muhkeinhuulin 😘

      • Anonyymi

        KIva kuulla, mullahan on justii semmonen :)


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        KIva kuulla, mullahan on justii semmonen :)

        No sittenhän olet seksikäs mimmi 😋 Olisi mukava tuntea kostuneet huulesi.


    • Anonyymi

      Kiitos, oli hyvä kirjoitus! Vaikka pillu sinänsä ole kaunis niin on se kiihottava! Suurimpia toiveitani on suudella sitä ja pyytää omistajaa pissaa hitaasti

    • Anonyymi

      Oletteko olleet joskus jonkun muun. Ökillä ja saaneet siellä sitä pillua tai ettei ole saaneet? Olisi mukava tietää

    • Anonyymi

      Justiinsa eilen sain 83v leski anopiltani takavittua mökillä

    Ketjusta on poistettu 61 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis

      Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu
      Maailman menoa
      272
      2410
    2. Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä

      Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä
      Jälleensyntyminen
      299
      1289
    3. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      108
      1201
    4. En kadu sitä, että kohtasin hänet

      mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n
      Ikävä
      83
      1201
    5. Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..

      ...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n
      Ikävä
      58
      1145
    6. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      81
      1096
    7. Lapuan sanomissa käy rytinä

      Pistivät sitten päätoimittajan pihalle
      Lapua
      44
      962
    8. Helena Koivu : Ja kohta mennään taas

      Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi
      Kotimaiset julkkisjuorut
      67
      897
    9. Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."

      Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa
      Tv-sarjat
      22
      860
    10. Oot ihana

      Toivottavasti nähdään sattumalta jonain kesäpäivänä♥️🥺🫂
      Ikävä
      33
      767
    Aihe