Haluamme 25-vuotiaalle vaimolleni kimppa kokemusta!

Anonyymi

Olemme keskustelleet ja päätyneet 25-vuotiaan vaimoni kanssa 1N ja 2M kokeiluun.
Kavereistamme kolme olisi sellaisia joiden kanssa vaimo voisi panna.
Emme ole vielä uskaltaneet kysyä kun pelko on "jos" puheet leviää vaimoni pillun jakamisesta.
Vieras taas pitäisi olla niin pitkältä ettei tulisi puheita eikä miestä kotikylän raitilla vastaan.
Vieraan kanssa on tauti pelot suuria.
Meidän ongelma ei ole vaimoni pano kimpassa vaan eliminoida puheet.
Kaverit olisivat paras valinta kun vain uskaltaisi kysyä/pyytää mukaan panemaan vaimoani.

21

1138

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kyllä on paras kun löytyy ulkopuolinen mies joka on luotettava kuten minä👍🏻

      • Anonyymi

        Olisi yksi nainen ilman kimppa miestä haen kahta kykenevää miestä leikkiin mukaan!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Olisi yksi nainen ilman kimppa miestä haen kahta kykenevää miestä leikkiin mukaan!

        Kerro ihmeessä lisää


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Olisi yksi nainen ilman kimppa miestä haen kahta kykenevää miestä leikkiin mukaan!

        Olemme 35-vuotias ja 40-vuotias mies kiinnostunut kimpasta.
        Anna s-posti osoite niin otamme yhteyttä


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Olisi yksi nainen ilman kimppa miestä haen kahta kykenevää miestä leikkiin mukaan!

        Täältä löytyisi kaksì miestä 40v iso kulli
        toinen 19cm kulli ja 35v
        Avioparin38m40(a)gmail.com


    • Anonyymi

      Rohkeesti vaan kysyt sopivassa tilanteessa. Aluksi varovasti vihjaillen ja yleisellä tasolla. Siitä huomaat, saatko vastakaikua.
      Nopea perääntyminen, jos tulee tunne, että kaveri tuomitsee tai moralisoi. Muuten etenet sitten suorempaan.
      Hyvä lähtökohta kuitenkin se, että vaimosi olisi valmis antamaan näille tyypeille eli hänellä jotain vetovoimaa heitä kohtaan. Kyllä kolmesta vähintään yksi on valmis.
      Täysin tuntemattomien kanssa eteneminen voi olla suorempaa, jos ovat esim. Ilmoittaneet halukkuudestaan. Silloin sinä voit avata keskustelun ja antaa vaimosi jatkaa tunnusteluja. Jos hän hyväksyy, niin voi kutsua myös vierailulle.
      Näin meillä toimittiin ja hyviä juttuja saatu aikaan.

      • Anonyymi

        Tykkääkö miehet yleensä panna aviossa
        olevaa naista vai mieluummin sinkku naista?


      • Anonyymi

        Ja sinähän olet se reikä


    • Anonyymi

      Suosittelen täysin vierasta kaveria

    • Anonyymi

      Taidetaan pyytää kaveri meille juhlimaan ja lämmitetään sauna ja vaimo tulisi meidän kanssa saunaan.
      On ehkä helpompi kysyä kun kaveri ja vaimo on alasti valmiiksi.
      Vielä jos kaverilla olisi seisokki valmiiksi.

      • Anonyymi

        Kyllä huomaa jutuista miten tyhmää porukkaa täällä pyörii. Nolaavat itsensä noilla vonkaamisella heh heh 😂


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kyllä huomaa jutuista miten tyhmää porukkaa täällä pyörii. Nolaavat itsensä noilla vonkaamisella heh heh 😂

        Iha kute sinäkin juuri


    • Kivahan se ois panna vierasta varattua naista joko salaa tai oman miehen kanssa [email protected] tai kik.fordso69 kuusamo/ruka.

    • Anonyymi

      Aarne apukyrpä tässä mnoi, voin tulla ja panna tajuttomaksi naisen kuin naisen.. soita ja tilaa, tai meilaa.. sovitaan juttu.

    • Anonyymi

      Saman suuntaiset ajatukset täälläkin. Asiasta puhuttu ja suunniteltu jo toista vuotta, mutta käytännön tasolle pääsyyn taitaa vielä olla matkaa.
      Ongelma ei niinkään ole kolmannen pyörän löytäminen vaan juurikin sama; jälkipuheita ei kaivata. Kavereita varmaan voisi "käyttää", mutta meidän tapauksessa esiin astuisi moraaliset seikat koska kaikki sopivat kaverit on parisuhteessa. Ei haluta olla parisuhteen rikkojia tai muutenkaan mahdollistaa/kannustaa pettämistä. Sinkkujakin tosin löytyy, mutta heidän kanssaan nousee esiin se, että olisivatko hiljaa ja ymmärtäisivät että homma mahdollisesti jäisi yhteen kertaan. Totaalisesti vieras tuntuu vaaralliselta niin tautien kuin mahdollisten luonnehäiriöiden vuoksi.
      Sinkun ja vieraan kanssa pelottaa mahdolliset jälkipuheet ja mahdollinen "kilpailu" parisuhteesta, meillä on kuitenkin hyvä ja vahva parisuhde. Kaipaamme kolmatta pyörää peiton alle emmekä parisuhteeseen.

      • Täällä olisi luotettava mies tulisin mielelläni mukan panemaan olen vapaa ottakaa yhteyttä sp on [email protected]


    • Miten mittaa luotettavuuden,se on teidän ongelma,itse olen luotettava ja terve kundi Satakunnan alueella. Saa ottaa yhteyttä. [email protected]

    • Anonyymi

      Täällä olisi luotettava mies panisin mielelläni vaimoasi eikä tulisi mitään jälki puhetta laittakaa viesti [email protected] niin sovitaan paremmin

    • Anonyymi

      Miten olis 50kymppinen mies istuttaisiin iltaa juoden viiniä ja kuoharia tanssien hitaita naisesi kanssa voisitte alkaa riisumaan toisianne ja rakastelemaan istuisin ja katselisin ja jos naisesi haluaisi osallistuisin tekisin mitä hän haluais t: wej

      • Anonyymi

        Eipä kiinnosta paskan vertaa


    Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin lähellä

      Se on näin 🤏 lähellä että heitän hanskat tiskiin sun kanssasi.
      Ikävä
      85
      3557
    2. Kerro jotakin hauskaa. :)

      Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)
      Ikävä
      80
      3236
    3. Mä sanon tän suoraan.

      Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.
      Ikävä
      68
      3062
    4. On olemassa tiettyjä sääntöjä!

      Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle
      Ikävä
      70
      2720
    5. Oliko pakko olla taas tyly?

      Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli
      Ikävä
      44
      2222
    6. Olen niin yksinäinen...

      ... puhukaa mulle jotain kivaa 🥺
      Ikävä
      65
      1802
    7. Huomenna heitän järjen

      romukoppaan ja annan tunteen viedä. Kerran tässä kuitenkin vain eletään. Muistan myös jonkun minua viisaamman sanoneen,
      Ikävä
      26
      1761
    8. Lähtisitkö nainen

      🚐Reissuun matkailuautolla🤔 👋😎❤️
      Ikävä
      35
      1735
    9. Hyvää huomenta

      Hyvää huomenta ja alkavaa viikonloppua ihanalle naiselle! Mitä ikinä teetkään, niin täälä sua yksi miekkonen ajattelee.
      Ikävä
      18
      1699
    10. Perjantai-ilta ootko nainen menos

      Bilettää löytyyks jäbii? Tai jotain muita
      Ikävä
      60
      1658
    Aihe