ja mulla tämä mieletön toivo niin yhdessä meillä on rakkaus.
Hyvää yötä miehelle. Multa.
Hyvää yötä miehelle. Multa.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Hyvää yötä ja kauniita unia<3 Mieheltä
<3 nuku hyvin
Mulla on vahva usko meihin ja tiedän että sullakin. Meitä ei mikään mahti maailmassa voi pitää erillään toisistamme. Nähdään pian<3
Ihanasti sanottu. Tuota toivon enemmän kuin mitään. Nähdään <3
Vahva usko se suakin viä nettipalstalla yöstö yöhön ja aina eri ihminen mutta vahva on usko!
Neilikat sitten rintoihin, meinaan että tunnette toisenne.
Tunnemme toisimme silmistömme.
Tulisitko sä syömään mun kanssa. Tein tosi hyvän myöhäisen lounaan tossa itelleni. Pahantuulisuus usein johtuu matalasta verensokerista. Voidaan jutella tästä miksi mä kaipaan miestä palstalla ja samalla siitä, miksi se saa sut mustasukkaiseksi päivästä toiseen. Tulisitko? Olen Etelä-Suomessa mutten Uudellamaalla, tuletko?
Ette ainakaan nettipalstalla tunne mistään. Ette silmistönnekään.
Juuri näin..
Aina hauskaa olla pittää, aina hauskaa olla pittää ja teikäläisten kanssa se onnistuu.
Syö soppas vaan ittekses.
Mä söin jo. Oli todella hyvää. Saat reseptin, jos haluut. Se on tosi nopea ja ehdit haukkua muutaman naisen enemmän täällä palstalla, kun ei aika mene keittiössä. Ja mä ehdin kaivata mun kultaa vähän enemmän.
Hyvää yötä, rakas naiseni! Kauniita unia!
Sulle myös kauniita unia.
Ilmankos oli mullan maku suussa kun multa toivotti öitä. Voisit lopettaa tuon kun en kuitenkaan ole mikään mullan ystävä.
Miksi mä sun toiveesta lopettaisin hyvän yön toivotukset palstalle? Kuka sä niinku oot, kun tuollaista kehtaat edes pyytää täällä?
Heh, ethän sä noilta muiltakaan kysellyt keitä ne on ja silti oiken sydäntä piti vieraille äijille piirtää )
<3
Miehelle vielä mukavaa keskiviikkoa. Oon niin rakastunut suhun. Oot jotain niin ihanaa :) Kaikki sydämet sulle lähetän tässä taas <3 <3 <3
Ap.
Siis kummalle meistä vaikka hällä väliä, ethän tunne meistä kumpaakaan.
Mitähän se oikea mies olisi mieltä täällä mesomisestasi, ethän taida kaikesta päätellen olla edes luottamuksen arvoinen kun noin pitää messuta outojen kanssa.
Eiköhän oikeasti toisista välittävät ja mukavat ihmiset ole sitä vastakin. Täällä voi kukakin kirjoittaa mitä kirjoittaa.
Pilipalinaisia, pilipalimiehiä ja pilipaliviestejä. Pilipalielämää.
Ja kaksi aina vain kavereina..
Onkin vankka yhteinen uskonne, pyhä kolminaisuus, kolmehan teitä tossa oli kai.
Muistinkos mä mies jo sanoa, että rakastan sua. Sä vaan oot paras.<3
Ap :)
Näytät pitävän lystiä palstalla.
No en jaksa tuota tyrannia aina. Eikö täällä oikeasti saat muut kirjoittaa kuin hän. En varmasti ole hänen miestään näillä toivotuksilla viemässä yhtään minnekään. Ihan tarpeetonta mustasukkaisuutta täällä ja aivan liian usein.