HYVÄ SANNA!!!!!

KIITOS VITUSTI NARSISTI SANNA MARIIN!!!! HAUTAUSKUSTANNUKSET SUORAAN TÄLLE AKALLE!!!!!
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Meinaatko että pitkäkaula pitämään hautausfirmaa. On kuolleiden markkinat. Nyt jos koskaan on erikois-hautaustoimistolle, joka pystyy erittäin tarkasi huolehtimaan corona-kuolleen kokonaisvaltaisesta hautaamisesta.

Äänestä

Tällaisessa poikkeustilanteessa, jonka nykyhallitus on järjestänyt, on kuolleiden määrä tuleva olemaan suuri jo tämän vuoden aikana,

Äänestä

Muistelen sellaisen hautaustoimiston kuin Suomen Hautaustoimistot Oy olevan sellainen erikoistoimisto, joka ryhmäkuljetti menehtyneet pakettiauton tavaratilan lattialla. Aloittajan kannattaa ottaa heihin yhteyttä, mikäli ko. yritys on vielä toiminnassa.

Äänestä

Hautauskulut ovat olemattomat hengissä pitämiseen verrattuna.

Äänestä

Rajoitusten poistaminen ei ole tehty terveys edellä, eikä siis lautamiesjärjellä, vaan "viisaat" oikeusoppineet ovat homeisten lakikirjojensa seasta tehneet tämän päätöksen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

KIITOS VITUSTI NARSISTI SANNA MARIIN!!!! HAUTAUSKUSTANNUKSET SUORAAN TÄLLE AKALLE!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu