Olis kaks top-miestä hakusessa. Minä menen kontalleen ja te imetätte munaa ja panette pyllyyn kunnes laukeatte suuhuni ja pyllyyni.
Suuhun ja perseeseen yhtäaikaa
12
2500
Vastaukset
- Anonyymi
Selkeästi homostelua tulollaan
- Anonyymi
Miten tuossa peppuseksissä peräaukko kestää kun sitä ei ole suunniteltu seksiin siispä löystyykö peräaukon se ryppyinen aukon osa kun sinne työntää jatkuvasti siittimen, anustapin, sormet tai muuta sinne kuulumatonta vaikka käyttäis rasvaa viottuuko aukko jolloin vuotaa ulostetta ja verta peräsuolesta. Huumeita siinä tuskin voisi kuljettaa nehän putoais kun se on valmiiksi veltto.
- Anonyymi
Kyllä se kestää kun varovasti aloittelee. Sinulla on väärät harhaluulot joita joko tahallana trollaat tai sitten vain olet yksinkertaisesti vitun tyhmä juntti.
- Anonyymi
Tuossa sitä piiri pyörii. Edestä ja takaa.
https://www.xnxx.com/video-cj7ap5b/boy_gay_sex_in_the_bushes_and_nude_gay_sex_tamil_actress_image_justin - Anonyymi
olen bottom ja on ihanaa olla vartaassa kun kaksi miestä panee minua suuhuni ja perseeseeni. saan tyydyttää miesten tarpeet.
olen panopuu, pano-reikä. - Anonyymi
Toi suuhun paneminen on ihan pornoleffojen ohjaajien keksintö. Eihän siinä ole mitään järkeä kun suuseksin ideahan on ettei imettävän tarvitse tehdä mitään kuin nauttia. Toinen on toi agressiiviset otteet bottomia kohtaan. Miksi itsensä kanssa sinut oleva homo/bi tarvitsee tuollaista itsetehostusta. Eihän kahden miehen välinen seksi ole lähtökohtaisesti sen kummempaa kuin miehen ja naisen.Toinen on toi jako bottomiin ja toppiin. Joku vanhempi homo kirjoitti sen tulleen pornoleffoista. Ennen Suomessa kumpikin vuorollaan sai ja antoi.
- Anonyymi
No eikä ole mikään kekesintö. Tiedän monta homoa jotka ei halua itse imeä tai tulla pannuksi vaan nimenomana tykkäävät kun mies imee heidät tai antaa persereikää.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No eikä ole mikään kekesintö. Tiedän monta homoa jotka ei halua itse imeä tai tulla pannuksi vaan nimenomana tykkäävät kun mies imee heidät tai antaa persereikää.
No eihän se eroa sitten mitenkään heterosta. Suu ja persereikä on ihan samasta materiaalista niin miehellä kuin naisellakin. On siis homo jos imee miehen munaa ja ottaa perseeseen kalua miehenä ja juo spermaa tai jos kyrvät ja pallist koskee toisiaan. ELi on ainoastaan homoa jos on bottom. Top-miehet on aina heteroita.
- Anonyymi
Miesten välinen seksi on luonnollista.
Imettäjän ei tarvitse tehdä mitään kuin nauttia. jos ei halua tehdä.
imijä imee munaa ja nielee sperman. halusi tai ei.
Top imettää ja panee. vers saa ja antaa.
bottom imee ja on pantavana.
olen bottom, olen vain kyrpän-jatke, pano-reikä, sperman-tyhjennys-astia. - Anonyymi
HINT HINT HINT ANAALIA RASSTAAN HEINOLASSA JA SPEHMA ROISKUU
- Anonyymi
olen homo, mikä tykkää nimenomaan vain imeä munaa ja olla nussittavana.
Miehet panee minua suuhuni ja perseeseeni, saan spermaa pano-reikiini.
olen bottom. panopuu.- Anonyymi
Minäkin haluaisin olla miehen kanssa, olisin ihana tyttönen antautuisin miehen haluille ja nauttisin kun mieheni nussisi minua , mutta mistä saisin sellaisen miehen joka haluaa minut.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2462179- 1901655
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä471309Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501025- 41826
- 14800
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31780Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21760Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25756Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647