Tajusin viimein..

sinä pelkäät minua.
Välität, mutta et rakasta, pelkäät että sinulla olisi kiellettyjä tunteita minua kohtaan. Ja sinullahan on. Pelkoa.
Se selittäisi kaiken.
Tärisevät kätesi, salaa vilkuilun. Esittämisesi.
Laajenevat pupillisi.
Olet kauhun partaalla seurassani.
Käytöksesi heijastaa ajatusmaailmaasi.
Olet peloissasi. Mutta miksi?
Sitä en tiedä.
Mutta seikka, että et pääse pelostasi yli, saa minut tykkäämään sinusta hiukan vähemmän. Mikä lieneen sinullekin mieleinen uutinen.
Taidat pitää minua jonkinmoisena hulluna.
Sama ja se minulle...
Tämä siis miehelle S -09 alueelle.
Huuto pimeyteen...

2

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Järkevä ihminen ottaa toiseen ihmiseen yhteyttä selvittääkseen mitä toinen tuntee. En todellakaan osaa pelätä ketään. Tällaisen toisen oikeuksien tallojan kanssa en halua olla missään tekemisissä.

      • Anonyymi

        EHHEHHEE . . . Luoja paratkoon teitä järjen jättiläisiä . . . anonyymien kirjoittajien kanssa tuskin kenenkään tarvitseekaan olla tekemisissä )


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      333
      11496
    2. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      37
      3498
    3. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      79
      3067
    4. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      102
      2803
    5. 92
      2666
    6. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      47
      2482
    7. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      155
      2394
    8. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      275
      2294
    9. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      45
      1481
    10. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      14
      1460
    Aihe