Rakkautta loppuelämääsi

sulle miehelle. Toivottavasti multa. Ei muuta. Moikka.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Vastaanottaisin rakkauttasi, jos sitä antaisit kohdatessa? Loppuelämäksikin olisin valmis, jos olet hän? Näin tunnen tällä hetkellä.

Äänestä
  • Kuulostaa siltä minä toivoisin häneltä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kuulostaa siltä minä toivoisin häneltä.

    Kuin myös.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kuin myös.

    Mä tarkoitin silleen, että viesti kuulostaa siltä miten toivon hänen ajattelevan. Taisin vastata kiireessä toisin. Toki loppuelämä käy mullekin. Ja kaikki käy hänen kanssa :)

    Äänestä

Kuka sinä olet? T.M-mies

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

sulle miehelle. Toivottavasti multa. Ei muuta. Moikka.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu