Mulla on sua ikävä mies

Rouva heräsi juuri kauneusunilta, ikävä tuli nukkuessakin nuorempi mies...
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kuulostaa siltä että pitäisi tehdä jotain kivaa?

Äänestä

Ainut, että en ole rouva:))

Äänestä
  • Luulen että aloittaja tarkoitti rouvalla itseään...

    Äänestä

Oiskohan rouvalla sitten ajatuksia sen suhteen, mitä asialle olisi tehtävissä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Rouva heräsi juuri kauneusunilta, ikävä tuli nukkuessakin nuorempi mies...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu