Poistelet viestejä

Ja pistät välillä mulle kiellot etten voi puhua täällä mitään.. tuleeko siitä voimakas ja euforinen olo? :D kerranki?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mitäs jos sinä ostaisit itsellesi uuden tietokoneen ja puhelimen?

Äänestä
  • Minä taas suosittelen AP:lle elämän hankkimista.

    Äänestä

  • Ostin uuden puhelimen 😅

    Äänestä

Ehkä roskajuttuihisi ja kilometriprovoihisi mainosbannerien upotus ei ole niin tärkeää kuin ennen ylläpidolle tai sitten olet lähtenyt organisaatiotasolle.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ja pistät välillä mulle kiellot etten voi puhua täällä mitään.. tuleeko siitä voimakas ja euforinen olo? :D kerranki?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu