Mitä suosittelet?
Paras parturi kouvolassa
27
4580
Vastaukset
- Anonyymi
Sari Karhu ehdottomasti.
- Anonyymi
Parturi-Kampaamo Kasarmi.
- Anonyymi
Olisi haussa parturi josta saa kaiken palvelun.
- Anonyymi
Herra epätoivoinen.
- Anonyymi
Hyvä parturi oli Kouvolassa Aseman Parturi. Sinne pääsi ilman ajanvarausta ja nätit naiset leikkasi hiukset kivasti. Valitettavasti vaan lopetti muutama vuosi sitten.
- Anonyymi
Aseman alakerassa revitään hiukset ,siellä on sairas hyypiö.
- Anonyymi
Puupää taas,mainostaa vaikka on lopettanut jo!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aseman alakerassa revitään hiukset ,siellä on sairas hyypiö.
Åijä vetää kaljaa vapaalla,ja pahoinpitelee asiakkaan,sairas paska.Hyvä kun on koronaa.Tätä tyyppiä kannattaa seurata,pitääkö korona rajoitteista kiinni!"
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aseman alakerassa revitään hiukset ,siellä on sairas hyypiö.
Poliisilaitoksella on ,fotoa.Mitään häiriötä en todellaakaan tuottanut.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aseman alakerassa revitään hiukset ,siellä on sairas hyypiö.
Telebaarissa leikataan ilman ajanvarausta. Omat sakset mukaan.
- Anonyymi
Prismassa ammattitaitoiset ja mielyttävät parturit suosittelen.
- Anonyymi
Aseman parturi kouvola. Edullinen ja hyvin leikkaa hiukset. 👍🏻
- Anonyymi
Kusimoa suosittelen. A.Kusimon korjaamo on paras parturi. Hoitaa työtään ahkerasti vihellellen. Tarmokkaampaa miestä saa etsiä. Parturoi myös ja kahvia saa pyytämättä. Vihellys kuuluu ja iloisesti ja rivakasti mies huoltaa niin polkupyörät, pienkoneet, parturoinnin, siinä on rivakkaa esimerkkiä nuorille sukupolville. A.Kusimon korjaamo.
Huomenna taas uusi reipas työpäivä ja aamutoimien jälkeen iloisesti vihellellen työpaikalle! - Anonyymi
Aseman parturi.
Sinne pääsee aikaa tilaamatta eikä tarvitse tunti tolkulla odotella.- Anonyymi
Kiitos:-)
- Anonyymi
Priima parturi
- Anonyymi
Urpon parturi.
- Anonyymi
Eihän tällä nykyisellä Aseman Parturiliikkeellä ole mitään tekemistä sen entisen, todella hyvän parturin kanssa. Siellä oli todella ammattitaitoisia ihmisiä. Ja todellakin, ihan mukavaa katseltavaakin. Heillä oli työasuina jossakin vaiheessa sellaiset mustat jonkinlaiset nahkahaalarit, jotka korostivat kivasti kurveja. Ja sillä liikkeen omistajalla( ?) todella kivan näköinen takamus, eikä muutenkaan hassumpi.
- Anonyymi
olispa parturina 15v teinityttö, menisin heti, t: 45v mies
- Anonyymi
Ehdoton suosikki löytyi Korialta "Parturi Englanti" erittäin taitava leikkaamaan ainakin miesten hiustyylejä ja huomaa että välittää asiakkaistaan! Leikkaa huolella ja ei kiirehdi vaan tähtää enemmän laatuun kuin kukaan muu kouvolan partureista. oman kokemuksen pohjalta voin erittäin vahvasti suositella kyseistä paikkaa kaikille! Hän osaa muotoilla hiustyylit pään muotojesi mukaisesti ja on lahjakas tapaus.
- Anonyymi
Pitääkö se paikkansa , että kaikki parturit ovat......
- AnonyymiUUSI
Telebaarin parturi
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Moikka rakas
Oon miettinyt meidän välistä yhteyttä viime aikoina. En ihan osaa pukea sanoiksi, mitä kaikkea tunnen, mutta halusin vaa6817533Mitä tapahtunut
Poliiseja monta autoa+panssariauto Porista kpäähän päin tänään klo n.20 kuka hurjistunut ?435341HS: Kuka vielä uskaltaa mennä sairaalan ensiapuun?
https://www.hs.fi/mielipide/art-2000011212025.html Tässä on hyvin ajankohtainen mielipidekirjoitus koskien Malmin sairaa3032916Lakea konkurssiin. Asukkaat menettävät asuntonsa
Kuntarahoitus on tänään jättänyt konkurssihakemuksen lakean kaikista kiinteistö osakeyhtiöistä. Kassa on tyhjä, kaikki402431- 1692358
- 241864
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t61752Ökyrikas Kurkilahti mussuttaa veroistaan
Pakeni aikoinaan veroja Portugaliin mutta joutui palaamaan takaisin kun Suomi teki verotussopimuksen Portugalin kanssa.1401708mahdollista, että olet ollut iltavuorossa
Ja kotiin päästyäsi tulit palstalle etsimään merkkiä minusta, jos kaipaat yhtään minua niin kuin minä sinua Ei mennyt k121692Yhdysvalloissa työllisyys paranee, Suomessa työttömyys kasvaa, missä vika?
Miten tämä on mahdollista että 177 000 uutta työllistä tuli USAssa yhdessä kuukaudessa, vaikka Trump on ruorissa? Orpon4111628