AAPO LAAKSO presidentiksi!

Voisiko joku aloittaa minun puolestani kampanjan jonka päämääränä on saada TIETÄJÄ presidentiksi? Minä olen suljetulla, ne eivät anna minulle edes puhelinta.

Mutta AAPO LAAKSO on meidän tulevaisuutemme! Hän TIETÄÄ mitä meidän pitää tehdä! Huom. esim. hänen kauaskantava kommenttinsa "jos me vain tiedettäisiin mitä meidän pitää tehdä"

Aapolla on syvällisempiä tietoja yhteiskunnasta ja maailmasta, vierailkaa esim. hänen facebook sivullaan. Hän häikäisee neroudellaan!

AAPO LAAKSO PRESIDENTIKSI!

MUAHAHAMUIAHAHAHMUHAHAHAHAAAAAAA

Poijjaat!! Taasen!

5

59

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Aapon tunnistaa naamakirjassa siitä että hän esiintyy profiilikuvassa identtisen sisaruksensa kanssa. Heitä on todella vaikea erottaa toisistaan. Pystyykö joku?

    • Anonyymi

      Samaa mieltä!

      Jos maailmassa olisi enemmän AAPOJA olisi maailma suorastaan PARATIISI!

      Vai onko sittenkin niin, että kyseessä onkin tyypillinen coinisti = PARASIITTI.............?????????

      Tätä pohtikaamme tämän viikonlopun ajan samalla kun vaalikampanja käynnistyy.

      Kumpi AAPO on?
      Lintu vai kala?
      Onko seuraava ylistetty, pelätty ja kunnioitettu MAAJHTAJA jopa?

      Elämme huikean jännittäviä aikoja ihmiset.

    • Anonyymi

      Ihana yhdistelmä onecoin huijari ja vihreän aatteen kannattaja!

      • Heh, melkeinpä löydän linkolalaisia (RIP) piirteitä hänen "ajatusmaailmastaan". Lainausmerkit siksi, että sellaisen olemassaolo on meikäläisittäin kyseenalaista.

        Oikeasti hän lienee jonkinlainen paikallinen kylähullu tms. Näitä kaikkia taivaanrannanmaalaireita yhdistää se ettei heidän perimmäisistä ajatuksistaan tai tarkoitusperistään pääse mitenkään selville.

        Tai ehkä edellämainittu johtuu siitä, ettei heillä sellaisia ole ...

        MUIAHAHAMUAHAHAHMUUHAAAAAAA

        Poijjaat!! Taasen!


      • Anonyymi
        Avotampio_ kirjoitti:

        Heh, melkeinpä löydän linkolalaisia (RIP) piirteitä hänen "ajatusmaailmastaan". Lainausmerkit siksi, että sellaisen olemassaolo on meikäläisittäin kyseenalaista.

        Oikeasti hän lienee jonkinlainen paikallinen kylähullu tms. Näitä kaikkia taivaanrannanmaalaireita yhdistää se ettei heidän perimmäisistä ajatuksistaan tai tarkoitusperistään pääse mitenkään selville.

        Tai ehkä edellämainittu johtuu siitä, ettei heillä sellaisia ole ...

        MUIAHAHAMUAHAHAHMUUHAAAAAAA

        Poijjaat!! Taasen!

        Juuri näitä kylähulluja tuntuu mahtuvan coinisteihin poikkeuksellisen paljon. He jaksavat julistaa sanomaa tohkeissaan eivätkä edelleen ymmärrä olevansa mukana likaisessa huijauksessa.

        Surullista tavallaan, eikö näitä ihmisiä saada holhoukseen?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko tyytyväinen viime tapaamiseemme?

      Vai toivoitko sen menevän toisella tavalla? Miten?
      Ikävä
      72
      3043
    2. Nyt se sit loppuu

      Et ei enää nähdä ja yhteyttä pidetä.
      Ikävä
      55
      2685
    3. Kuoleman pelko katosi

      Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä
      Hindulaisuus
      432
      2295
    4. Viikonloppu terveiset kaivatulle

      tähän alas ⬇️⬇️⬇️
      Ikävä
      79
      2178
    5. Jos sitä keittelis teetä

      Ja miettis mitä mies siellä jossain touhuilee... ☕️
      Ikävä
      95
      1976
    6. Myötähäpeä kun näkee sut,

      tekisit jotain ittelles. Ihan hyvällä tämä!
      Ikävä
      36
      1803
    7. Huomenta ........

      Huomenta 💗 Tiedän, että tuntuisit hyvälle.
      Ikävä
      12
      1566
    8. Kuhmolainen on selvästi kepun lehti

      Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan
      Kuhmo
      17
      1527
    9. Ei mun tunteet

      ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil
      Ikävä
      30
      1360
    10. Mitä nämä palautteet palstalla ovat?

      Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?
      Ikävä
      29
      1329
    Aihe