Ovatko mielestänne nykyiset edut kohtuullisia, eli työsuhdeasunto, kuljettaja, avustaja ja kymppitonnin palkka plus sivuhommat esim. kiinteistö- tai hautausbisnes...Onko kohtuullista vai korruptoiko???
Puoluejohtajan edut?
Anonyymi
5
99
Vastaukset
- Anonyymi
Tuotanuinnii semmonen kebab-ettuisuus on. Yildizin halalia suapi tilata usseemman annoksen. Arvatkeehan kuinka monta oon tilanna?
- Anonyymi
titty ääs titty
- Anonyymi
Ensin duuniin, sitten uuniin.
- Anonyymi
Tuotanuinnii iskenderi on nyt uunissa ja halal-lautanen oottaa että ahmasen kittaani. Töihin mänen kun se päivän mitta on eninttään kuus tuntia.
- Anonyymi
Expuoluejohtaja Mano esiintyy nykyään maailman menoa palstalla nimimerkillä T:hiihtäjä 47 härmästä. Käykää kannustamassa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 203784
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit243179En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m322385- 922149
- 222000
- 271648
Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui411631- 321512
Päivi Räsänen eroaa todennäköisesti kirkosta
Päivi Räsänen kertoo järkyttyneensä evankelis-luterilaisen kirkon homolinjauksesta. Räsänen sanoo todennäköisesti eroava5021473Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91424