Myöhästyneet nimppari

Onnittelut mies.Mites tälleen unohdin..
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Eiköhän ne ole kesäkuussa vasta..

Äänestä
  • Ei.kyllä ne huhtikuussa oli.

    Äänestä

  • Kyllä kai itse tuon tiedän!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kyllä kai itse tuon tiedän!

    No niin..😉

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    No niin..😉

    Niii😉

    Äänestä

En juhli koskaan merkkipäiviäni oli ne sitten omia tai muiden. T.Mirs

Äänestä
  • Vaikka et juhli merkkipäiviäsi niin, jo viikon myöhästyneet onnittelut sulle mies.🤗

    Kun viisikymppiä täytit, aivan nelikymppiseltä edelleen näytit.
    Askeleesi kolmekymppisen, luonne kakskyppisen. Onnea 🌹🌹🌹🌹🌹

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onnittelut mies.Mites tälleen unohdin..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu