Terveiset täältä Chiang Maista kaikille motoristeille, varsinkin heille joilla paljonnappuloita sarvissa.
Vaimo tuossa on ajatellut, että sellainen liikenteessä sutjakkaasti sukkuloitava laatupyörä olisi paikallaan, kun on ajellut isommalla, jolla ei oikein autojen välistä mahdu tiedättehän rakkaat tuon hankaluuden kun olette ja mahoillanne ajellut.
Hän ostaa pätkäytti tuollaisen ja taasen mulla työtä kiristellä ruuveja ja pultteja, että ei vallan romu kadulle leviä.
https://aijaa.com/NDp7zL
Moottoripyöräilyä vappuna Chiang Maissa.
10
<50
Vastaukset
No voivoi sattuipa kömmähdys, eihän vaimoni Neitiä ostanut vaan tämän....
https://aijaa.com/T9Kc2c- Anonyymi
Hieno peli. Varmaan aika kallis ollen myös vähän käytettynäkin?
Anonyymi kirjoitti:
Hieno peli. Varmaan aika kallis ollen myös vähän käytettynäkin?
Onhan nämä laatupyörät hieman hinnakkaampia, siksi niitä ei liikenteessä thait paljoa vastaohjaile.
Onhan tuossa saatu nauttia mersun rateista ja 2010:n sivuprofiili 44 lainasi työnantajansa autoa iskeäkseen naisia ym. 2010:n sen sijaan nauttien illuusioducatistaan myös samoin miettein.
Thain yleiseen palkkatasoon nähden hinta on huikea, vähän sama kuin että Kilahtanut ja joku tuolla lottovoitostakin päätti matkailupalstalle avautua, niin haaveena Ferrarit sun muut turhakkeet.
Kilahtanut vappupuhteena se onhuoltanut kevarinkin, mitämahtoi huolto pitää sisällään, koska huollot tehdään yleensä syksyllä, eikä jätetät vanhoja öljyjä ja muita muhimaan talven yli. Yleensä jopa pestäänja puunataan syksyllä, joten lienee huolto ollut rengaspaineiden tarkistus.Anonyymi kirjoitti:
Hieno peli. Varmaan aika kallis ollen myös vähän käytettynäkin?
On joo hinnaltaan sellainen, että ei kovin paljoa liikenteessä näy, mutta kiinnostaisi tietää mitä kilahtaneen pojan kevarin keväthuoltoon grillauksen ohessa mahtoi sisältyä?
Entä kuinka tasokkaan kevarin on allensa valinnut kun isä lienee opettanut ohjaustekniikan, eihän kukaan jälkikasvuaan raitille hyvänen aika aikuisena hoksaamaan miten prätkää ohjataan jossain Espanjan mutkatiellä.
Hyvää yötä rakkaat trikoofillaristit ja mitä se Nasu sanoikaan, voi voi minkä sammakon päästikään.
- Anonyymi
Ihan natti mopo. Itsellanikin on ollut pari 1200R mallia. Napparia mutkissakin. Joskus Enkelien kanssa kaytiin vuorilla kurvailemassa ja he aina nauroivat mun "Lady H-D'lle" mutta muistutin lukemaan Johtajansa elamankerran - Sonny Barker ajoi vain Sporalla :-) Loppui v-tuilu.
Ai että oikein R-mallia, no koska olet pari R-mallia hankkinut, olet siis aika tuore motoristin planttu.
Oikeinkasien kanssa vuorilla, hienoa, oliko sulla rintaliivit?
- Anonyymi
Koko ketju senssun yksinpuhelua ja vanha foto jonkun mopedista.
- Anonyymi
15 laatumoottoripyöräkiinnostunutta.
Yhdyssana.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista857445- 965384
- 2574585
- 444485
- 623247
- 492675
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222348Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292322- 492303
- 412174