Muutama näytösottelu, mutta nälkä kasvaa syödessä. Kun Tyson tyrmää ekat vastustajansa alkaa promoottorit järkätä kova matsia. Tysonista tulee vanhoilla päivillään vielä kaikkien liittojen maailmanmestari.
https://www.youtube.com/watch?v=lvqxKnKwsIE&t=25s
Tyson palaa kehiin
10
166
Vastaukset
- Anonyymi
Tyson itse sanoi että ei lähde yli 4 erän otteluhin katsos kunto ei kestä vaikka kuinka treenaisi kun ikää on 53v heleniuskin voisi voittaa tysonin jos pääsee 5 erää karkuun eka sit tyson on puhki ja voi mätkii sitä loput erät mutta jos päsee osumaan alussa pari koukkua mikke niin robbe nukkus tosin robbekin hyytyy 5 erän juoksemisesta jo.
- Anonyymi
Typerää tuossa iässä mennä hakkauttamaan. Ei ole tuokaan kaveri kasvanut aikuiseksi.
Onneksi
- Anonyymi
"Tysonista tulee vanhoilla päivillään vielä kaikkien liittojen maailmanmestari."
Huoli pois, ei tule taatusti.- Anonyymi
Tyson piti kertoa vastustajansa jo pari viikkoa sitten ja nyt ei ole kuulut enään mitään paitsi että ei hyväksynyt bare knuckle fightingin 20 miljoonan tarjoiusta mihin lie hävis tyson toki koronakin voi asioita hidastaa saa nähä tuleeko edes mitään näytös matsia vai oliko se mainos ja näytös jo tässä sitten.
- Anonyymi
Pertti "Peregrin" Keita pysäyttää Tysonin paluun.
- Anonyymi
Se masentuu ja meinaa tehä jotain itselleen jos ei saa olla julkisuudessa, ( IS)
Lapsen aivot jotka nekin on pilalle hakatut ja vielä kokaa vetää.
Tuo hullu suunnitelma pitäs viheltää poikki mutta ketä uskaltaa.
Sehän voi kuolla kehään jos joku Shannon Brigs pääsee vetämään vastapalloon joka reenaa koko ajan.
- Anonyymi
Todelliset nyrkkeilijät eivät koskaan lopeta.
- Anonyymi
Sehän heistä tyhmiä tekeekin. Mutta ei kaikista, Holy ja Foreman selvisivät terveinä eläkkeelle.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sehän heistä tyhmiä tekeekin. Mutta ei kaikista, Holy ja Foreman selvisivät terveinä eläkkeelle.
Tietääkseni Lennox Lewis myös?
- Anonyymi
Näytösmatsi hyväntekeväisyysmielessä. Hyvä juttu jo sinällänsä . Sellaisena se täytyy ottaakin. Huumoriasenteella on liikkeellä. Kaveri on hyvässä kuosissa ikäiseksensä. Todellisuudessa Rauta-Mike on liian kankea tosimatsiin. Tietää sen itsekin. Koordinaatio kadoksissa ja horjuttaa. Liikeradat jäävät vajaiksi ja etukyyryssä koukkimiseksi. Kyynärpäätä ei saa nousemaan hartiatason yläpuolelle vaikka yrittäisikin. Nahkaisen hiekkasäkin hänkin saa treeneissä läiskähtämään , mutta se on enempikin sitä ääniefektiä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Järkyttävä tieto Purrasta
Purra tapasi nykyisen miehensä täällä. Suomi24:ssä! Tulipa likainen olo. Nyt loppuu tämä roikkuminen tällä palstalla.2184250Näin asia on
Tiedän ettei hän koskaan aio lähestyä minua eikä niin ole koskaan aikonutkaan, eikä lähesty ja enkä minä enää tee sitä k223279Mikseivät toimittajat vaadi Orpoa vastuuseen lupauksistaan
Missä ne 100.000 uutta työpaikkaa muka ovat? Eivät yhtään missään. Näin sitä Suomessa voi puhua ja luvata mitä sattuu. E2611898Taas varoitusta lumesta ja jäästä
Ai kauhea! Vakava säävaroitus Lumi-/jäävaroitus Varsinais-Suomi, Satakunta, Uusimaa, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Pirkanmaa,51277Aavistan tai oikeastaan
tiedän, että olet hulluna minuun. Mutta ilman kommunikointia, tällaisenaan tilanne ja kaikki draama ovat mun näkökulmast381207Mistä erotat onko joku kiinnostunut vai muuten mukava?
Voi sekaantua yleiseen ystävällisyyteen vai voiko?1521120Poliisi tahtoo pääsyn 4 miljoonan suomalaisen sormenjälkiin.
https://www.is.fi/digitoday/art-2000011009633.html Tämä sormenjälkiin poliisin pääsy on erittäin tärkeä rikollisten kiin95844- 63745
- 176730
- 30717