En tiedä onko oikeassa paikassa mutta pistän tänne kuitenkin kysymyksen..
Eli olen yrittänyt löytää omaa eturauhasta jo pitkän aikaa mutta tuntuu olevan hukassa.. Ajattelin kysäistä että löytyiskö täältä vinkkejä miten löytäminen onnistuisi..
Eturauhanen hukassa
10
201
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä minäkin muutaman kerran aikanaan koitin etsiä sitä, mutta ei sitä ainakaan itse näytä löytävän.
- Anonyymi
Tane tuhkaluukkujen asiantuntian kommentti.Sinä varmasti tunnet asian olet niitä rassanut jo nuoruudestasi asti.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tane tuhkaluukkujen asiantuntian kommentti.Sinä varmasti tunnet asian olet niitä rassanut jo nuoruudestasi asti.
Puhu omasta puolestas kaappihomo runkkari
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Puhu omasta puolestas kaappihomo runkkari
Tulitko nyt kaapistasi ulos.Kauan se kestikin.
- Anonyymi
Hyvää tekis jos joku panis nyt perseeseen ja runkkais kyrpää samalla kyllä siitä sais virtaa tähän iltaa.
- Anonyymi
SakariB kirjoitti:
Isolla vielä. Kyllä taas jaksais tehdä töitä....
Sinä töitä ikinä tehnykään
- Anonyymi
Voisin auttaa sen etsimisessä. Olen ukm pk seudulta.
- Anonyymi
No työnnä se tyhmä pääsi toisen tuhkaluukku tanen suoleen
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No työnnä se tyhmä pääsi toisen tuhkaluukku tanen suoleen
Millähän sinäkin sanot toisia tyhmäksi.Vittu itse pysty kertoo kun samaa juttu tuhkaluukustasi.Helvetti miten joku voi ollakin saatanan tyhmä.Täytyy olla kyllä tosi kieroon kasvanut tyyppi kun ei kiinnosta muu kun peräreikä.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat1238211Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur4297364SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden2145624Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1374550Kun täällä kysytään aina vaan naisilta
Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en824521Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal994401Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr104122Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!
Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.03800Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil132670Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p62616