Kuinka paljon yleensä käytätte itsetyydytykseen aikaa? Itse jos haluan kunnolla tyydyttää, niin kyllä siinä menee monta tuntia helposti, sitte jos vain seisokin haluaa alas niin eipä käteen vedossa tietty montaa minuuttia mene.
Itsetyydytykseen käytetty aika
Anonyymi
8<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
30-40 minuuttia yleensä. Teasing osuus ja sitten riisuutuminen. Alta viisi minuuttia menee kullin rasvaamiseen ja 10-15 minuuttia menee itse asiaan.
Mulla menee 10 minuutista muutamaan päivään, Riippuu hyvin paljon monista asioista. Joskus kun, tarttis saada heti, niin kulli käteen ja kohta valmista. Joskus taas kun haluun nautiskella, sininen pilleri ja kattelen pornoa netistä, hieron ja ihainen nautintoani. Laukaisen itteni vaikka parin päivän päästä, tai viikon päästä.
joskus menee useampi tunti hieron kulliani hellästi lopuksi hieron terskaani johan lasti purkautuu käsiini ei kun hieronta jatkuu ihana nautinto
Mulla riippuu paljon kuinka paljon aikaa on käytettävissä. Tarvittaessa riittää 10 min ja saa mällit lentämään pitkälle . Mutta usein tulee tunteja hierottua kullia. Ja jatkan vielä useamman tunnin käteen vetoa useampaan kertaa saman päivän aikana ja ehkä vielä useampana päivänä ennen mällien laukaisua.
ihana kirjoitus minun täytyy jatkaa hepin hierontaa varmaan menee pitempään omaan nautintoon saan paremman nautinnon hieromalla rintaani terskan hieronta on parasta vielä parempaa olisi kun saisin heppisi suuhuni ja laskisit lastin suuhuni siinä olisi ihananautinto
Mulla menee kanssa monta tuntia itsetyydytykseen jos haluaa kunnolla nautiskella.
Toki mällit lentää tarvittaessa vaikka muutamassa minuutissa mutta kyllä orkku on aika paljon parempi kun seisottelee useemman tunnin ja käy rajoilla monesti.
Juuri näin. Joskus menee, varsinkin mökillä, koko päivä runkatessa. Mitä pidempään, sen parempi. Mitä useammin orkun rajoilla, sen parempi. Ihan parasta ajanvietettä yksin ollessa. Kulli antaa loputonta nautintoa. Usein tuntuu, ettei muuta haluaisi tehdäkään, kuin nauttia kullistansa.
Joonas taitaa olla jo märk