Puhun nyt laadukkaista ystävistäni ja työkavereista.
Alhaisimman sosiaalisen tason omaavat luuserit ei maskeja käytä,
En tiedä ketään, joka ei maskia käyttäisi
Anonyymi
5
70
Vastaukset
- Anonyymi
Itse tunnen useita maskeja käyttäviä. Kusiräähkät nyt ovat oma lukunsa.
- Anonyymi
Säästyyhän siinä meikkaamisen vaivalta jos pitää naaman piilossa, vaikka kyllä minä ainakin mieluummin laittaisin naamaan meikkiä kuin kuonokopan, Täälä maalla ei onneksi tarvi kumpaakaan t mies 36
- Anonyymi
Todennäköisesti sairastutte jos Mariniin ja Stm:n on luottamista. Maskeja ei heidän mukaan osata käyttää.
- Anonyymi
Aloittaja tuntus olevan alan miehiä tai naisia.
Mistä saisi ostaa laadukkaita maskeja? Ei mitään kertakäyttöisiä, vaan sellaisia joihin voi vaihtaa filtterin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2585426
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!572690- 862367
Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.4041617Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin
Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss1031367SDP:läinen lähettiläs Titta Maja-Luoto RAIVOAA lähetystössä -?
SDP:n puolueen Maja-Luoto on Portugalissa noussut Median otsikoihin, koska RAIVOAA työntekijöille ja pitää Heitä lähinnä291163Mitä alkoholijuomaa on myyty sekä Linda Lampeniuksen että Matti Nykäsen nimellä? Testaa tietosi!
Mikähän alkoholijuoma se mahtoi olla…? Tule pelaamaan kivaa Testerin Juomavisaa! Kuinka monta saat oikein? Tästä pääse101119Voiko vauva uskoa ?
Lohkoissa väitetään ettei vauva voi uskoa. Tässä näet vauvan uskon. https://youtube.com/shorts/QhFbPSdjpnA?si=Zb2BCRST92651001Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus
Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte180947Haapaveen nähtävyys?
Se teidän "suihkulähde" on ylittänyt uutiskynnöksen Suomen rajojen ulkopuolella Sveitsissä. Se näytettiin paikallisten u41903