Männä kesänä Pattayan Savossa.

Männä kesänä meidän perhe täältä Chiang Maista päätyi viettämään paljolti kesää siellä suomen suvessa.

Tiedossahan on että paniikkihäiriöisillä palaa käämi käden käänteessä ja kuulkaas rakkaat, nyt on ilmennyt haaveilluusiolle uusi säkeistö Neidillä joka ei ole vuosiin ollut suomessa seuraavsti:

"Minulla palaa käämi siihen edelleen aivan totaalisesti. Suomessa ollessani männä kesänä yksi raksamies kysäisi missä ulkomailla asun."

Sanoisinko .... no en viitsi.

8

87

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Voin vaguuttaa että mä olin jo kerran täällä thaimaassa petterit. oli lämmintä ja olin jo täällä. sitten olin kylmä huoneessa tasokkaasti. vietin laatu aikaa ja kuulun kastiin. sitten loppu ajan olin vaan maleksien ja aivopesten porkkanaa tatamilla pyyhkien hauskaa mulla ollen.

    • Anonyymi

      Tämä hyvä kommentti Senssulta.
      Olen itsekin huomannut, että näitä lapsia on 3-4 ja 4-5 sekä 1 -2 avioliitoista ja niiden ajoista sekä kestoista väliseurusteluneen ei saa matemaattisesti aikaan mitään järkevää.

      Sallinetko kysyä koska istuit vuonna 2001 sohvalla ekassa avioliitossasi ja oli lapsia päivähoidossa ja toisessa tyttö joka juuri täytti 18v sinun ostaen hänele mersun, teitkö tyttäresi toisen vaimosi kanssa koska kysyn, kun kerroit kuitenkin seurustelleesi toisen exäsi kanssa pari vuotta.
      Onko matemaattinen ajatteluni väärä, jos on niin korjaa.

      • Anonyymi

        Matemaattisessa ajattelussasi ja ajattelussasi ylipäätään on se ongelma että sitä ei ole. Kuten ei omaa elämääkään.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Matemaattisessa ajattelussasi ja ajattelussasi ylipäätään on se ongelma että sitä ei ole. Kuten ei omaa elämääkään.

        Poista ongelma Neiti vastaamalla omalla matemaattisellas, tai mikäli olet pep-pu, niin onhan sinulla oma elämä, Neidinnuolenta 24 palstalla 24/7.


    • Anonyymi

      Älkää olko kateelisia supermiehelle. Yrittäkää parantaa omaa elämäänne.
      Ette enään pysty senssun saavutksiin ,mutta jos parannatte omaa elämäänne niin se on hyvä.
      Yhtä en ymmärrä se on keksinyt teleportin niin miksi ei auta hädässä olevia ihmisiä.

    Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      97
      1615
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      54
      1083
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      420
      1031
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      166
      952
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      57
      782
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      126
      762
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      698
    8. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      79
      680
    9. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      655
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      57
      651
    Aihe