Kolmannelle sellaiselle:) Vielä me kohdataan uudestaan. Siihen asti... hysshh! Kauniita unia.
Tämäkin A-miehelle
Anonyymi
14<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Onko sinulla tapana rakastua vain A miehiin? Kolmas kierroksessa.
Toivottavasti kohdataan kaunis E
Valitan, ei ollut e tämän aloittaja. Varmasti silti joku E suakin ajattelee:)
Epäilen, en ole kerta häntä nähnyt enää pitkään aikaan. 🔮😐
T:A-mies
Teistä tulisi hyvä pari -sivusta kommentoiden.
Kyllä me kohdataan. Mulla on tapani varmistaa asia. Lupaan. Vaikken tiedäkään, onko se miellyttävä vai epämiellyttävä yllätys hänelle, en tiedä yhtään🤔. (ap)
Rakkaus en mä ole mikään kummitus...älä pelkkää minua!
Jos ois mulle niin sanoisin, että asiana en pitäisi siitä, mutta kohtaaminen olisi tietysti aina miellyttävää. T: neljäs A-mies
Johan nyt oli mystinen vastaus.. Ei hälventänyt kyllä yhtään epäilyksiäni hänen suhteensa. Mistä et pitäisi? Mä haluaisin tavata ja siihen on helppo keino, mutta epäröin käyttää sitä. Muuten vain en voi lähestyä.
Tiedän, että hänellä on keinot ja varmaan osaa niitä myös halutessaan käyttää. Tiedän myös, että hän voisi halutessaan lähestyä, mutta toisaalta ei. Siksi itsekin olen halunnut pitää etäisyyttä. 4A
Hyvää yötä siis tälle "mun" A-miehelle (5kirjainta):) Parempi pysyä hiljaa vain. Saa rauhassa sua rakastaa.
Siis näitä a- miehiä on paljon täällä🤣 ilta illan jälkeen enemmän. Ketkäs kaipaavat? Ainakun pari m- naista
Niin, vaan ei sitä oikeaa😢 Häntä kaipailee P-nainen vainen
Jos tänne niin kirjoittaa niin silloin kaipaa ne ketkä nyt tänne kirjoittaa.🙄