Alapään repeytyi synnytyksessä pahasti vaikka väliliha säiltäkin ja nyt jälkitarkastuksessa huomattiin että paikat on kurottu umpeen niin tiukasti että yhdyntä on mahdotonta ilman korjausleikkausta sillä tilaa on lähinnä pikkurillille.
Onko kellään kokemusta korjausleikkauksesta ja voiko sen saada julkisella puolella. En myöskään haluaisi odottaa sillä seksi kuuluu parisuhteeseemme ja taukoa on jo ollut raskauden ja synnytyksen jälkeen noin 5kk.
Synnytyksen jälkeinen korjausleikkaus
Anonyymi
1
192
Vastaukset 1
- Anonyymi
Saat varmasti julkisella korjauksen,koska vikahan on tullut synnytyksessä eli on hoitovirhe. Ei ole kovin näpsäkkä ompelija ollut paikalla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791376
- 851263
- 1021013
- 48849
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40743Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83626Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30556Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..7556Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44512