Vanhat taksit

Jos olisi olemassa paskataksit, sellaiset teknisesti luotettavat hieman vanhemmat vuosimallit, joilla olisi kiinteä hinta/matka.
Olisiko niille kiinnostusta.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tottakai olisi! Mulla on 2007 mallin Mondeo, eli ihan paska jo. Tulisitko ajamaan sitä?
Kiinteä hinta Hki Rautatieasemalta 5 km säteellä 5 euroa.
Palkkaa maksan 2850 eur / kk lomat. Edellyttää asiakashankintaa 10,000 euron edestä per kuukausi. Helppo homma, kun on niin halpakin tuo hinta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Jos olisi olemassa paskataksit, sellaiset teknisesti luotettavat hieman vanhemmat vuosimallit, joilla olisi kiinteä hinta/matka.
Olisiko niille kiinnostusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu