Heti sinne ennenkuin tapahtuu jotain peuuttamatonta.
Stefanin paikka olisi Kellokoskella
Anonyymi
24<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Maralle olisi enemmän tarpeen tuo paikka.
Eeva on jo kysellyt Martille eläkeasuntoa tuolta. Sen verran höperö ukko alkaa olla.
jos joku kuuluu kellokoskelle, se on salarakas tekotisseineen. laskee koirat karkuun saa poliisit tilalle, tekee aiheettomia syytöksiä.. itse saanu 2 pahoinpitely tuomiota ja rattistuomion. nyt vielä lapset tuotu julkisuuteen. eikö edes toimittajilla ole mitään moraalia kun lapsia käytetään valkopesuun.
Et ole äidinkielenopettaja.
Hankolaiset latvalahot sijoitetaan Raaseporiin.
Saako Stefan tulla samaan huoneeseen sinun kanssa?
Kyllä Martan paikka olisi jossai lataamossa rauhoittumassa, kyllä sellaista settiä on viimeaikoina tullut, että ei ole tervepäisen ihmisen touhua. Hän tuntuu olevan aivan hukassa. Onnellisuus päivityksiä joka päivä ja ihme tekopirteyttä, sitten lähdetään Espanjaan koronapesään lasten kanssa, aivan sekopäistä touhua.
Et ole äidinkielenopettaja.
kun tuollasta epävakaata henkilöä fanitetaan, saatta lähteä mopo käsistä ja tehdä samaa kuin seireeni salkkareissa. onko eukko muka ainoa eronnut. tais exä heittää pellolle, sekös ottaa koteloon.
seireeni salkkareissa 😂 Mä en ainakaan katso mitään alkkareita. Lähde vähän luontoon ulkoilemaan välillä!
en ulkole.koronaaikana
Todella sairasta sekoilua Martalta! Ei vakuuta#kiitollinen#onnellinen#ihana#voimaantunut#maadoitettu#live#love#ja#kaikki#muukin#paska#parasta#just#nyt#kasvanut#monta #kilometriä#tsiisus#sentään
Ei se minnekään lähde! Tukala tilanne vaatii ajatuksen tasolla pakotien. Martinaa vi....ttaa, kun Stefan sai tarpeekseen narsistist ja rakastui nuoreen sofiaan. Kyllä saa täysillä hehkuttaa uutta ihanaa elämää. Se on Martina tuo kateus ja minä, minä asenne!
Kyllä se on niin, että Martina on ihan kiitettävästi onnistunut pilaamaan Stefun elämää. Onneksi mies vihdoin ja viimein heivasi hänet. Vikansa on Sofiassakin, mutta hän ei raivoa, eikä hänellä puhu nyrkit.
nyt pilaa exän lopullisesti. laskeeko hepat karkuun, saa tekosyyn kutsua poliisit tilalle. kohta viranomaiset syyttää aiheettomista ilmiannoista. poliisit poistamaan salarakas tiluksilta.
Et ole äidinkielenopettaja.
Toi nykyinen silikoonipimu on aivan karsea. Työtön pummi - ei hyvää seuraa tämän naikkosen seurassa olemisesta . Täysi pummi ja miten sen nyt sanois ....
Nättihän tuo Sofia on 😊 Kiltimpi ja sävyisämpi kuin Martina.
Marokkolainen lapseton botoksivätys.
Marttiina sentäs tekkee jottain. Mutta Mitä Mitä Soffvi tekkee?
Kunnon piripää meininkiä... Kamoissa Sohvi 247 tuntuu olevan. Asunnoton ja varaton nisti
marsu trenaa neurootisesti ja pilaa exän elämän aiheettomilla ilmiannoilla. marsulla 2 pahoinpitely tuomiota ja rattis tuomio. marsu leikkii valmentajaa, netistä kopioiduilla neuvoilla.
marsu muuttanut ulkökonäköään. näyttää sohvilta. täysin teennäinen ulkomuoto. ottaako samanlaisen syli buudelin. kova hinku saada rahoittaja takasin. tekotukka kuin sohvilla. käyttää lapsiaan julkisuudessa. jätäs edes lapset rauhaan. narsisti pilaa kaiken omassa lähipiirissään.
Et ole äidinkielenopettaja.