Ostaako Homomiehet miesten alushousuja?

Anonyymi

Kysyisin ihan uteliaisuudesta, että onko kukaan homomies ostellut miesten käytettyjä kalsareita. Heteromiehethän kyllä ostelevat naisten käytettyjä pikkuhousuja ja esim. Huuto.netin k-18 osastolla naiset niitä kaupittelevatkin.

Mutta esiintyykö homomiesten keskuudessa tällaista ilmiötä. Ainakaan nettipalstoilla ei näy miehiä kalsareitaan kauppaamassa.

5

135

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Vastaus on lyhyesti ja ytimekkäästi: kyllä.

      • Anonyymi

        Hyi hemmetti onko paskaraidat saa niitä nuuhkis


    • Oo ostellut ja kannatti!

      • Anonyymi

        Ai sulla vai.Eikö sulla ole muuta kerrottavaa itsestäsi.No pienet ja haisevat ympyrät ne on sullakin,


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ai sulla vai.Eikö sulla ole muuta kerrottavaa itsestäsi.No pienet ja haisevat ympyrät ne on sullakin,

        Älkää tarkoilko tuolle palstan vakio trollille edes niitä kakkaraidallisia alushousujanne. Se imppaa niistä överit ja runkkaa itselleen orgasmin roiskien tänne keskusteluihin.


    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oi mun haniseni

      Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli
      Ikävä
      17
      4232
    2. Kyllä mulla on sua ikävä

      Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm
      Ikävä
      10
      3184
    3. Hei rakas sinä

      Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle
      Tunteet
      40
      3087
    4. IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.

      IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm
      Maailman menoa
      43
      2378
    5. Vihdoin tiedän että tämä on molemminpuolista

      Saattoi se koko ajan olla silmiemme edessä mutta kumpikaan ei uskaltanut sitä toivoa. Kunpa nähtäisiin pian, toivottavas
      Ikävä
      81
      1206
    6. Miellytänkö sinun silmää?

      Varmaan ainakin vähän, jos tykkäät minusta. Siis jos tykkäät.
      Ikävä
      79
      1079
    7. Haluaisin lähettää sulle viestin

      Mutta en enää uskalla. Miehelle.
      Ikävä
      56
      1044
    8. Natoon liittyminen on alkanut kaduttaa.

      Nato on muuttunut niin paljon, että se ei ole enää se mihin haluttiin liittyä. Usa on vetäytynyt ja 5% osuus valtion tul
      Maailman menoa
      368
      1019
    9. Israel aloitti 3. maailmansodan

      https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.
      Maailman menoa
      216
      981
    10. Alex ja Sanna taas Bilderberg-kokoukseen

      Kansainvälinen parivaljakkomme on taas yhdessä siellä missä tapahtuu. https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/09eda060-635e
      Maailman menoa
      138
      880
    Aihe