Käveli ohitseni. Jäin tuijottamaan perään. Tuntuuko heistä samalta kuin musta tuntuisi pitää sun kädestä kiinni? Mä en ole koskaan pitänyt sua (mies) kädestä kiinni. Mutta jo ajatus tuntuu taivaalliselta. Ehkä joku päivä?
Mies ja nainen käsi kädessä.
Anonyymi
9<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Samoja tunteita tänään, kun ajattelin sinua.
Tuntuisi varmasti hyvältä.
Sitä pitäisi päästä testaamaan.
Pelkkä kädestä pitäminen, voi aiheuttaa naisella sukuppuolielinten kiihoittumista ja kostumista sekä miehellä erektion. Mielestäni pitkää toisen kädestä pitäminen on ihanaa ja sensuellis.
Pelkkä kädestä pitämisen ajattelu voi aiheuttaa naiselle... jne..
Kummalla kädellä haluat, että otan kädestäsi kiinni? Oikealla varmaan. Puristan hellästi. Hui, onpa sulla kylmä käsi. Anna kun lämmitän käsiäsi. m>n
Lämmitä vaan. Tuntuu kivalta. Voit ottaa kummalla kädellä haluat, ei sillä kai väliä. En muuten tiedä onko hän oikea-vai vasenkätinen.
Vasuri olen, etkö huomannut? m>n-
En oikeasti tiedä kumpi hän olisi. Pitääkin vähän muistella voisinko sen jostain päätellä.
Samoja tilanteita todistin tänään ja yksi pari pisti silmään kun nainen oli kymmenen senttiä miestä pidempi.