Nuorimies ikävä vaivaa

Ei näistä tunteista pääse viikossa eroon😂
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei niin, ei näköjää edes vuodessa😂 pääsee niistä jos toinen ei anna vastakaikua..

Äänestä
  • Oletko varma?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Oletko varma?

    Sata varma!

    Äänestä

Pari kuukautta mennyt ja silti yhtä kova kaipuu...

Äänestä

Pääsin nopeasti kun menin kielikursseille virtuaalisesti netissä äkkiä muistui sanat mieleen ja elämä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ei näistä tunteista pääse viikossa eroon😂

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu