Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

runkkailuseuraa

Runkkailuseuraa kaipailee kiihkeä 70v. isomunanen vaari, käy skype, whatapp tai live, viihtyisä paikka käytettävissä hki keskusta jos päädytään liveen
0453325858
nimim kovana on nytki
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kiinnostaa mut en käytä skypee enkä whatsappia

Äänestä

Moi
Millainen mies oot. Kiihottaisko puh runkut vaikka useammin?

Äänestä
  • Ei puh jutut kiinnostaa.Koskettelu livenä mitä haen.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Runkkailuseuraa kaipailee kiihkeä 70v. isomunanen vaari, käy skype, whatapp tai live, viihtyisä paikka käytettävissä hki keskusta jos päädytään liveen
0453325858
nimim kovana on nytki

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu