Tekis mieli vaan soittaa

Ja sanoa kiitti vitusti. Näin huonosti en voinut vuosiin.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Soita minulle

Äänestä

Nii ih
Sulla on numero tiedossa
Mitä enää odotat

Äänestä
  • Et voi tietää aloittajaa. :(

    Äänestä

Se tietenkin on kokonaan toisen ihmisen vika ja sinä et omaa omasta olotilastasi mitään vastuuta?

Äänestä

Joo, kaikki huonot asiat, mitkä elämässäsi ja koko maailmassa tapahtuvat koronasta lähtien ovat syytäni, sori siit. :(

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ja sanoa kiitti vitusti. Näin huonosti en voinut vuosiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu