Minkä kokoista pääsuutinta derbiin

Minkä kokoista pääsuutinta suosittelette derbiin, jossa on tehari ja vapaavirtaava ilmansuodatin?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Paina pääsi vaan sinne "kotisi" kaivoon, ja pidä se siellä myös!

Äänestä

Hankala sanoa, yleensä hyvä nyrkkisääntö tuohon, että mikä siellä oli alunperin kiinni niin lähdet kokeilemaan muutamalla kympillä isommalla. Joskus ei tarvitse edes tehdä mitään, sattuu olemaan nimittäin mopokohtaista tommonen. Kannattaa muistaa kuitenkin se että mopot ei tykkää jos käyvät liian laihalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Minkä kokoista pääsuutinta suosittelette derbiin, jossa on tehari ja vapaavirtaava ilmansuodatin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu