Bil Gates the antikristus?

Anonyymi

Mietitäämpä miksei Gates voisi hyvinkin olla itse antikristus.
Itsellänikin aina jos kuulen puhetta jonkun julkimon olevan mahdollisesti se antikristus, on vaikea uskoa.
Jotenkin sitä ajattelee että kuuluu humahdus ja joku sarvipää hirviö ilmestyy jyrisemään ja toitottamaan että minä se olen,hä hää, ottakaa mun merkki tai pää pois!
Todennäköisesti ei saatana noin lapsellisesti toimi, sehän on valheen isä, kieroilijoiden kunkku.
Todennäköisesti antikristus ei koskaan sano olevansa se, todennäköisesti on ihan ihmisen hahmossa ja aikaansaa ihmiset ottamaan rahajärjestelmäänsä kuuluvan merkin.
Rokotus on kätevä tapa ujuttaa siru ihmisiin, coronassa on ollut niin paljon hämäryyttä ja peittelyä että kaikki ei ole kuten meille kerotaan.
Gates ei ole lääkäri eikä virologi ja on tehnyt paljon pahaa Afrikassa rokote-ohjelmillaan, mm lisännyt poliota jota muka yritti poistaa rokotteillaan.
Jotkut entiset rokotteet olivatkin hyviä ja harmittomia, mutta nyt on pahat mielessä.
Onhan tämä suoraankin kertonut suunnitelmistaan ja yhdessä paavin (väärä profeetta?) kanssa puuhaavat jokaiselle mailmassa digital id:tä, sirua.
Vielä kerran ,sunnuntai ei voi olla pedon merkki osto ja myynti kohdan takia, eikä siksi että merkin alkukielen sana viittaa pistämiseen,lävistämiseen.
Suomessa on laki joka sallii pakkorokottamisen, se pitää saada muutettua joukkovoimalla.
Siunausta kaikille siskoille ja veljille!
p.s. onko kellään halua rukouspiirin perustamiseen Helsingissä samanmielisille?
Tytti

3

60

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ainakin siinä on antikristuksen henki.
      Ylöstempaus taitaa olla lähellä.

      • Anonyymi

        Toivottavasti on tempaus joo lähellä! Tulisi vaikka heti!!!
        Rukoilen niin että tulisi ennen kuin tosi kuumat paikat tulee täällä, nyt ollaan laskeutumassa vihan ja vainon aikaan.
        Kumpa tulisi ennen pakkorokotus-sirutuksia! Kohta ollaan vielä vihatumpia täällä kuin nyt, ja nyt jo Kristittyjä tapetaan paljon.


    • Antikristus tulee varmastikin olemaan hurmaava, valloittava ja vaikuttava persoona, joka todennäköisesti pelastaa maailman jostain vaikeasta ( sota tai ruttotauti tms. ) tilanteesta, aivan kuten Hitlerkin aikoinaan Saksan hetkellisesti. Antikristuksen hallinta-aika tulee olemaan kuitenkin melko lyhyt ja johtaa tuhoon, itsensä lisäksi suuren osan maailman kansoista. Ilmestyskirja kertoo näistä asioista. Jännittävää on nähdä sen kautta tulevaisuuteen!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Erään T miehen viimeinen aloitus tänne

      Moi Olen kirjoittanut täällä säännöllisesti yli 5 vuotta. Kaivannut kuten kuuluukiin, mutta myös unohdellut ja selvitel
      Ikävä
      38
      4797
    2. Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa

      Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova
      Maailman menoa
      157
      2692
    3. Yritykset verolle ja yritystuet 10 mrd. eur/v pois

      Kiristämistapauksissa yrityksille sanotaan hei hei. Suomi ei tarvitse yhteiskunnan rahoilla "yrittämistä". Yhteiskunta v
      Maailman menoa
      105
      2239
    4. Sanna Antikainen (ps) : Vornasen pyssy suututti demarit

      https://www.suomenuutiset.fi/sanna-antikaisen-kolumni-vornasen-pyssy-suututti-demarit-mutta-kuka-puhuu-totta/ Vornasen
      Maailman menoa
      22
      1744
    5. Yritän saada sinut pois mielestäni ja ajatuksistani nainen

      Turhaan. Mitä enemmän yritän, sitä enemmän haluan sinut ja sinua. Miten voitkaan olla niin ihana ja tuntua niin hyvältä.
      Ikävä
      78
      1726
    6. Riikka se runnoo työttömyyttä lisää

      Menkää töihin! "15–74-vuotiaiden työttömyysasteen trendiluku oli lokakuussa 10,3 prosenttia. Työttömiä oli yhteensä 276
      Maailman menoa
      27
      1515
    7. Nyt meni maku vas.liittoon, kun vaativat minimituntipalkkaa lakiin

      Sehän tarkoittaa samalla myös maksimituntipalkkaa, koska kun laki on kerran laadittu, niin sitä on vaikea muuttaa. Työma
      Maailman menoa
      67
      1465
    8. Mikä on sinun ja kaivattusi ikä

      💕💕💕💕
      Ikävä
      82
      1464
    9. Miksi rakastuit ?

      Kyseiseen naiseen?
      Ikävä
      73
      1438
    10. Mun on pakko uskaltaa

      Mikäköhän olisi pahin skenaario, jos vain laittaisin hänelle viestin, et haluan jutella meistä? Se, että hän vastaisi, e
      Ikävä
      82
      1401
    Aihe